Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Bananovnik mnozeni


saratom 26.10.14

Ahoj uz mam asi treti bananovnik a vzdycky mi na nem vyrostla nova Rostlina. Kdyz uz byla vetsi tak jsem ji vzdycky opatrne urizla a nechala zakorenit. Jenze vzdycky mi nakonec potom odesla jak puvodni rostlina tak i ta nova. Mate nekdo s timto zkusenost?


Reagovat
Re: saratom | 69beran 25.04.15

Takto mnozim bananovniky dlouha leta a nikdy mi matecni rostlina neodesla. Musis opatrne obrezat tu malou odnoz nozem a pak ji podebrat lzickou a vyndat, misto vyplnit substratem a je to. Odrizlou odnoz zasad do mnoziciho substratu. Nejlepsi na mnozeni jsou kelimky od jogurtu a z kavovych automatu. Obcas zalit. Tak za mesic uz polezou korinky dirkama na dne kelimku. To uz muzes presadit rostlinu do kvetinace.


Reagovat
Anonymni 25.01.22

Taky teď trochu bojuju s tím, jak a jestli banánovník namnožit. Přemýšlím, jestli má smysl, aby mi třeba kovovýroba Havlíčkův Brod udělala takovou konzolu se kterou bych to dala na balkon, aby měly banány dostatek tepla? Přijde mi, že každý rok zkouším něco jiného a nefunguje vůbec nic. :(


Reagovat
Anonymni 09.10.22

Hello ! I am the one who writes posts on these topics keo nha cai I would like to write an article based on your article. When can I ask for a review?


Reagovat
Anonymni 08.02.23

This is a very hard subject for me to talk about. This problem has never been easy for me. I'm worried about every class. So, I decided to play Five Nights at Freddy's Security Breach to take my mind off things. Because of this, my mind is less busy and I can learn faster.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.