Diskuze

Bylinky a koření

Bazalka - boule na listech


kapusta281 09.06.16

Ahoj, pěstuju doma v květináčích a truhlíkách bazalku. Bohužel se mi na ní začaly na listech objevovat takové boule. Propadliny směrem dolů, které tvoří boule na spodní straně listů a listy se pak postupně krabatí. Má někdo zkušenost, co to je? Je bezpečné takové listy jíst? Může na to bazalka pojít? Je to nějaká choroba nebo se o ni nevhodně starám? Moc děkuju komukoli, kdo dovede poradit.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.