Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Bazén na zahradu


Anonymni 22.04.22

Dobrý den,

potřeboval bych se poradit ohledně bazénu na zahradu. Místa je dost, ale jde mi spíše o to, jak to lidi ve skutečnosti využijí. Známí nás tlačí do velkého přelivového bazénu se saunou. Ok, není problém. Ale nejsme se ženou nějak extrémně koupací typy. Za mě osobně by stačil klasický plastový bazén. Jak to máte vy? Jak často bazén využíváte, když je počasí? A máte zastřešení? Díky za odpovědi.


Reagovat
Anonymni 13.09.22

Přelivový bazén se saunou? To na vás byla hypoteka kalkulacka hodně vstřícná, ne? Vždyť to stojí hrozně moc peněz. My máme klasický bazén s molem a přístřeškem. :) A musím říct, že nám to fakt stačí. Jako že není potřeba nic speciálního. Do sauny chodíme taky, ale nepotřebujeme ji mít doma. ;-)


Reagovat
Anonymni 24.07.23

Dobrý den, pokud vám stačí plastový bazén, tak je asi vyřešeno, nebo ne? :) Ale pokud máte místo a dostatek peněz, tak si s tím více pohrejte. Uvidíte, že se vám to bude ve finále o dost více líbit. My máme krásné zátiší, na kterém je posezení a kamenný obklad. Vedle toho je venkovní sauna, gril a samozřejmě bazén v zemi. :)


Reagovat
garryy 08.02.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 08.02.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
garryy 08.02.24

aka.ms/linkpc is an integral component of Phone Link setup process for linking your mobile device with your PC, aka.ms/linkpc provides seamless experiences between smartphones and personal computers. If you’re unfamiliar with what this feature entails or how you should utilize it, look no further. Our comprehensive guide aims to demystify this short URL address to simplify digital life for you. The Phone Link Application connects your mobile phone and PC, enabling you to effortlessly sync notifications, messages, photos, and applications across both platforms. No longer do you have to email files back and forth or deal with cumbersome cables to share data across platforms!


Reagovat
garryy 08.02.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.