Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Betonové zatravňovací dlaždice


smutná máma 08.04.16

Prosím o radu. Budeme mít před garáží betonové zatravňovačky, pás asi 20×4m.Je lépe je zatravnit nebo vysypat rýží z kamínků? Více by se mi líbilo to zatravnění, ale nevím jak na to :nevim: Děkuji za rady


Reagovat
mikimajky 08.04.16

Ak to máte z južnej strany tak v betónových vám bude trávu vypalovat. preto sú lepšie plastové. Ak to máte v čiastočnom tieni by to tráve moc vadiť nemalo. Podľa toho by som sa asi rozhodoval ja.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.