Diskuze

Trvalky

Bledule jarní-množení semeny


Roman 44 10.04.17

Dobrý den. Má někdo zkušenost s množením bledule jarní ze semen? Zajímá mě především kdy jsou sememena zralá a kdy a jak vysévat. Před čtyřmi lety se u mě na zahradě objevil jeden trs a od té doby pravidelně vykvétá. Letos se dokonce objevily další dva trsy zatím bez květu. Chtěl bych podpořit rozrůstání pomocí semínek. Zkoušel to někdo osobně? Dík za každou radu.


Reagovat
Anonymni 28.08.21

Také mne zajímá.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know baccaratcommunity ? If you have more questions, please come to my site and check it out!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.