Diskuze

Volné diskuse

Bolest zad


Anonymni 05.04.23

Dobrý den, máte někdo problémy se zády po práci na zahradě? A to nemyslím teď takovou tu klasickou námahu? Přijde mi, že jsem vyzkoušela snad už všechno. Dokonce máme doma i nové matrace na spaní, ale nepomáhá vůbec nic. Jsem objednaná na příští týden k obvodnímu lékaři, ale přeci jenom bych si ráda ještě udělala takovou tu nezávaznou rešerši, kterou mají doktoři strašně rádi. :D


Reagovat
Anonymni 14.04.23

Občas mě záda bolí, to je jasné. :) Ale jak říkáte, je to většinou po práci. A taky vím, že mi nedělá na záda dobře výškové práce. Od mala mám z výšek trochu strach, takže se vždycky strašně zatnu a po chvíli na žebříku nemůžu se zádama vydržet. Takže třeba na pokládku střechy u nás doma byla firma pokrývačů, protože já jsem tam prostě nevylezl. :)


Reagovat
Anonymni 18.04.23

Já si to naopak na zahradě léčím. Jelikož se občas vyskytnu u stavby administrativní haly, tak tam záda dost trpí. Podobně jako například u té práce ve výškách nebo tak. No a zahrada je pro mě jako super terapie, kde mám na všechno dost času a nemusím spěchat a nějak se namáhat. Ale zároveň se tím pohybem parádně uvolním. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.