Diskuze

Volné diskuse

Bolest zad


Anonymni 17.04.24

Dobrý den, chci se zeptat, co děláte, když děláte na záhonku nebo obecně na zahradě a bolí vás záda? Nosím ortézy a různé bandáže, ale to mi moc nepomáhá. Chodím samozřejmě na rehabilitace, ale tam mi doporučili vzít si ibalgin nebo nimesil. Ale to mi prostě přijde jako drastická metoda. Máte nějaké samo domo tipy? Díky


Reagovat
Anonymni 17.04.24

To moc dobře znám… jako taky jsem si tím prošla a musím říct, že fakt není o co stát. Já si půjčuji od manžela termo sportovní MMA triko, které nosil do posilovny a teď ho vyřadil. Je pěkně na tělo, pohodlné, hlavně v něm člověku neprochladnou záda takhle na jaře, což mi asi dělá největší problém na tu bolest.


Reagovat
Anonymni 23.04.24

Bolest zad… dá se s tím bojovat různě. Jsou třeba i různé masáže a tak. A jako single chlap to občas spojím s tím, že se nechám namasírovat, ale tak trochu jinak… od toho tu jsou tantra masáže. Za sebe to můžu doporučit. Vím, že tam chodí i páry. A já odtamtud odejdu vždycky naprosto skvěle zrelaxovaný. Je to fakt prima věc. :)


Reagovat
Anonymni 23.04.24

A nemůžete to mít třeba z přepracování? Vlastně je to něco podobného jako ty masáže. Ale prostě občas to chce zvolnit. Znám to z dob, kdy jsme stavěli dům. Prostě občas to chtělo den volna. Od toho tu byla a vlastně doposud je pražírna zrnková kávy Jihlava, do které jsme s partnerkou občas zašli a užili si volné odpoledne. :)


Reagovat
Anonymni 30.04.24

S bolestí zad jsem také dříve měla problémy. A za mě určitě může pomoct si zajít na nějakou dobrou masáž. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit třeba thajskou masáž. Je pravda, že dnes už na ně nechodím tak často, jako dříve, dnes spíše preferuji erotické masáže ale čas od času si na thajskou masáž také zajdu. :)


Reagovat
KlioPot 01.05.24

Znám ten pocit! Když mi bolí záda po práci na zahradě, nejlepší je odpočinek a protahování. Můžu doporučit cvičení jógy nebo pilates. A o dead plate jsem nikdy neslyšel, musím to zkusit!


Reagovat
Anonymni 22.05.24

U mě hodně záleží na tom, co dělám. Třeba paradoxně montáž hromosvodu, když jsem pomáhal na střeše firmě mi nedala tak zabrat, jako když se půl dne vrtám někde v hlíně a třeba pleju. Nebo prostě dělám něco takového podobné. Takže asi tak. Ono je to hodně různé, co si budeme povídat.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.