Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Břečťan na stromě


Per 15.08.10

Po Vlašském ořechu se mi rozrostl Břečťan. Ořech je velmi plodný,a břečťan pěkný,ale mám strach,zda ho Břečťan neuškrtí? Poraďte.


Reagovat
jahulka 17.08.10

Já myslím, že neuškrtí. Proč by měl? Ony ty přísavné výhonky neproniknou tak hluboko pod kůru kmene. Pokud by se rozrůstal nějak masivně, tak bych ho možná trochu zredukovala, ale jinak bych byla bez obav. Naopak se břečťan ke starým stromům doporučuje.


Reagovat
sarka hrabetova 27.07.15

Prosim poradte mi, da se u nas pestovat kocici drab/strom? dekuji :think:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.