Diskuze

Zelenina

Brokolice-něco špatně?


Longina 24.07.13

Jsem tu poprvé a jsem nová tedy zde. Brokolice kvete a rotšiřuje se ztrácí tím dozrávající tvar. Poradí mí někdo co je špatně:Na ukázku čím se bavím


Reagovat
Re: Longina | Longina 24.07.13

Omlouvám se nevzalo mi to fotky


Reagovat
Re: Longina | Anonymni 13.09.21

Tak jsem vyčetla,že když kvete, je jí teplo. Já jsem ji zabalila do síťky,aby na ni nemohli bělásci a začal kvést. Udajně se seje na jaře a pak do půlky července. Zasila jsem v červenci na sluníčko.Příští rok ji dám do polostínu a uvidím.Zasiju ji také na jaře a měla by být za 60 dní hotová.


Reagovat
Anonymni 18.08.22

I was looking for another article by chance and found your article baccaratcommunity I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.