Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Bugenvilea


kyti5 21.04.11

Mám prosbičku, kdo má zkušenost s pěstováním "bugatky? Loni měla dva výhony , přezimovala letos vyrašil výhon jen jeden . Ráda bych, aby byla košatá .Měla bych ji nějak zastřihnout, aby se rozkošatila? Co byste poradili, nebo ji nechat růst a ona si výhony udělá sama? Vždy se mi líbí jak jsou rozrostlé . :think: Asi takovou nikdy mít nebudu :think:


Reagovat
Re: kyti5 | ludmila60 21.09.13

Já bych ji


Reagovat
Re: kyti5 | lofos 30.03.14

V každem připadě zstřihnou, ja mam 1 m dlouhy vyhon na žluté, hodím foto ajdu střihat


Reagovat
Re: kyti5 | Hana Jobánková 11.06.15

Dobrý den, Prosím o zaslání postupu při pěstování této zostliny – Bungevila. A informaci kde bych mohla zakoupit modrou Bungevilu. Děkuji Hana Jobánková


Reagovat
Re: Hana Jobánková | emilka12 11.06.15

V étě ji mít venku. podle potřeby zalít, nepřemokřovat. Nemít velky květináč. Já ji mám přez zimu na činžáku na okně :mavam:


Reagovat
interpreter 25.04.11

Já jsem si dovezl Bouganvileu z dvolené v Řecku a už tam mi domorodci radili, že ji musím hodně stříhat, pokud chci, aby mi kvetla bujně jako jim ,o)


Reagovat
kyti5 25.04.11

taky si vozím z Řecka sazenice,/hlavně oleandry a ibišky/ ale tuto jsem dostala , ta je místní. A už jsem ji zkrotila, tak se budu těšit co vyvede. Díky za radu. :palec:


Reagovat
interpreter 25.04.11

Ja uz jsem si z dovolene take dovezl spoustu rizku oleandru, ibisku, bouganvilei a spoustu dalsich veci, vcetne plodu a semen, ale vzdy mi rizky zakorenily a rostlina pak neprezila zimu. Nekdo rika, ze kdyz ta rostlina je zvykla na jine klima, tak tu nevydrzi.


Reagovat
kyti5 25.04.11

To ne,to tím nebude … :think: mě vše roste v pohodě. Viz ty ibišky a oleandry vše pěkně roste.


Reagovat
zanda_b 11.05.11

Vážená paní.Buganvileu pěstuji už 13 let ze řízku dovezeného z Itálie.Na podzim rostlinu seříznu a uložím do chladnější místnosti kde je dostatek světla.občas mírně zalévám.Lístky všechny opadají a zůstává holý keř který na jaře opět obrůstá.Na jaře nesestříhávám,mám­zkušenost že rostlina pak méně kvete.Přeji mnoho úspěchů.S poz­dravem Jana.


Reagovat
Re: zanda_b | Jitka Pospíšilová 26.10.12

Dobrý den, mám prosbu-jak tak čtu, máte bugatku několik let-použila jsem váš návod na pěstování. Nyní bude zima a v domě, kam jsem ji přenesla-opadala celá-škoda byla nádherná. Jak postupovat nyní? sestříhám a dám na světlo do chladnější místnosti, ale jak zalévat? Prosím o odpověď je to moje vymodlená květina a nechci o ní přijít. díky Jitka


Reagovat
Re: Jitka Pospíšilová | emilka12 27.10.12

Ahoj jitko. Já dávám bugatku na zimu na parapet. Jiné místo nemám. Také mě zhodí listy, je to normální jev.Na zálivku mám takovou vychytavku. Nazvednu ji a když je suchá tak ji mírně zaliju, víc ji zalívám zespodu.Na jaře ji ořežu bal, zespodu, po okrajích asi centimetr, protože nechci používat větší květináč. Kvete mě i v zimě. Atˇse ti daří snad si z toho něco vybereš. :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | jaklin 08.05.14

Prosím o radu, mám problém..Taky se pokouším pěstovat tuto krásnou květinku,(po několikáté),ale na listech se mi dělají bílé fleky, a listy jako by praskají..nevím, co jí schází??!?Děkuji za radu, jestli někdo ví, co s tím…


Reagovat
kyti5 11.05.11

Moc Jano děkuji, mě začala pěkně košatit, tak jsem zvědavá jak se bude mít ke kvetení. Zatím ji stále mám doma na slunečném okně . Nevím zda by ji nepoškodily deště , co poradíte ? :think: :think: mám to tu na jižní stranu celý den parno .Ale když přijdou deště není to chráněné.??????? :think: :think: :think: děkuji za radu Hana


Reagovat
muškatek 11.05.11

Ta vaše je krásná,já jsem si loni koupila v Globu…
dvě malé stála jedna 35kč narostly hezky,ale nejhorší
je to přezimování jedni radí stříhat na jaře jedni na
podzim,a taky jsem už někde četla že se mají stříhat
až po třech letech.Teď tady čtu příspěvek p.Jany,kdybych to věděla tak je na podzim seříznu.Jedna zůstala tak jak vyrostla jen opadala,ale už je olistněná,druhá asi polovinu uschla,tak jsem ji seřízla teď na jaře ale už začaly taky růst lístky,tak uvidím jak dopadnou.Moc se mě tato kytička líbí.M.


Reagovat
kyti5 11.05.11

Máte krásnou barvičku, já ji trochu ostříhala na podzim, když opadala a nyní ještě na jaře jsem zastříhla ty špičky, tak jsem zvědavá zda jsem se nepřipravila o spoustu květů, :think: :think: :think: :think:


Reagovat
zanda_b 11.05.11

Slunečná strana ji nevadí,ale je lepší aby na ni moc nepršelo,trpí tím právě květy.Nejlepé se jí daří na zakrytém balkoně nebo v zimní zahradě,ale každý tuto možnost nemá.Já jsem ji zprvu mívala na jižní stranu na okně na parapetu,ale teď už mám větší keř,tak stojí u vchodu na verandě.Ještě ji můžete umístit někde v obýváku na nějaký květinový stolek přímo před oknem,bude uvnitř a sluníčko na ni též půjde.Vyzkoušejte to a pak dejte vědět.Zdraví Jana.


Reagovat
kyti5 11.05.11

Ano, asi ji nechám doma právě že déšť by ji poškodil,sice se mi líbí venku, ale u nás na to nejsou dobré podmínky/v Řecku právě neprší tak tam se jí ohromně daří/ to u nás snad nelze ani vypěstovat. Jakmile vykvete dám fotečky. :wink: :wink:


Reagovat
60 12.05.11

já ji nikdy nestříhám,akorát každý rok kupuji novou :lol:


Reagovat
kyti5 13.05.11

To jste mě rozesmála :lol: :lol: :lol:


Reagovat
60 13.05.11

koukněte jak mi loni rostla


Reagovat
Re: 60 | lada98574 13.09.12

Myslím, že tohle je mandevilla nikoliv bugenvilea.


Reagovat
Re: 60 | lada98574 13.09.12

[citace] @60 píše: koukněte jak mi loni rostla [/citace] myslim, že tohle je mandevilla nikoliv bugenvilea.


Reagovat
Re: 60 | Jana 61 14.09.15

Pozor neplést rostliny :), obě jsou sice krásné, ale doposavad se všichni bavili o bugenvilei a na fotce je mandevila. Potíž je s jejím pojmenováním, na kterém se někdy prodejci nemohou shodnout. Správné jméno je mandevila (Mandevilla splendens), nejčastěji používané synonymum pak je Dipladenia. Setkat se můžete i s prapodivnými zkomoleninami jako například fandevilla či sandevilla :mavam:


Reagovat
Re: Jana 61 | Jana 61 14.09.15

[citace] @Jana 61 píše: Pozor neplést rostliny :),…jen pro upřesnění. Text se vztahuje k fotografii uživatele „60“


Reagovat
Re: Jana 61 | jarka ondrašikova 02.12.15

Ano je to přesně tak, hodně si je děvčata letete, bugenvilie je trvalka, sandavilie, je upně jina rostlina


Reagovat
interpreter 13.05.11

[citace] 60 píše: koukněte jak mi loni rostla [/citace] A už ji zase nemáte? ,o) To by byla škoda.


Reagovat
60 13.05.11

já mám hroznou smůlu,že mám malý byt a fakt je nemám kam na zimu dát,ale letos zase jedu do Chorvatska a zas si nějakou hezkou přivezu a zkusím ji dát na zimu do sklepa a pak uvidím,to víte,že mi to bylo líto,když zmrzla,já kytičky a všechno živé miluji,je to škoda,jěště že máme tu přírodu,která nám ty krásy dává :potlesk:


Reagovat
interpreter 13.05.11

[citace] 60 píše: já ji nikdy nestříhám,akorát každý rok kupuji novou :lol: [/citace] Také jsem měl takové období ,o))) Často jsem jezdil k moři a vždy si dovezl řízek, ketrý se ujal, ale pak nepřežil zimu, tak jsem si Bouganvileu koupil v OBI, ale ani ta mi nezustala ,o)


Reagovat
interpreter 13.05.11

A věřte, že bylo z čeho brát, viz foto ,o)


Reagovat
interpreter 13.05.11

Bouganvilea v Turecku.


Reagovat
interpreter 13.05.11

Další Bouganvilea v Turecku.


Reagovat
interpreter 13.05.11

A ještě jedna ,o) Prostě nádhera.


Reagovat
interpreter 13.05.11

A tuhle mají právě nyní v Hornbachu na Černém Mostě.


Reagovat
kyti5 13.05.11

Dnes měli v květinářství bugatku vinutou do kruhu krásně kvetoucí, ale odolala jsem :oops: :oops:


Reagovat
interpreter 13.05.11

Já také odolal, i když jsou přenádherné ,o) Ale kam bych je dal? :think:


Reagovat
kyti5 17.05.11

tak to je dnšní moje bugatka, má se k světu i přesto, že jsem ji ostříhala, tak uvidíme zda přinese květy


Reagovat
cajik 11.09.11

Kyti tak co – vykvetla Vám? Mě letos udělala dvoumetrový šlahoun, ale měla jsem malou oporu a začala padat z okna. Chtěla jsem jí sehnat pyramidu, ale to je téměř nemožné, takže jsem jí s těžkým srdcem stříhla asi na 40cm. A ona se totálně zbláznila – vyhnala zatím deset nových šlahounů a vypadá to že ještě neskončila. Každopádně s květy jsem se letos nadobro rozloučila :-( Ale je ted tak krásně hunatá, že to aspon takto vynahrazuje :-D


Reagovat
kyti5 11.09.11

ano vykvetla takto, vyrostly dlouhé šlahouny a byla obsypaná květy


Reagovat
kyti5 11.09.11

a dneska jsem jí fotila ty předešlé květy opadaly a povyrostla a opět kvete na koncích – mám z ní radost a vyráží další šlahouny


Reagovat
cajik 11.09.11

Tedy to je vážně nádhera :potlesk: kdybych té své nevěřila, že mi to příští rok vynahradí, tak Vám jí závidím jak malé dítě :-D


Reagovat
kyti5 12.09.11

je divné že vám nevykvetla :think: :think: :think: měla by., no třeba to příští rok vynahradí :wink:


Reagovat
cajik 10.10.11

Tak takto vypadala téměř před měsícem a ještě poporostla, ale květy žádné. Jdu jí střihnout jak zde radila paní Jana a snad už se příští rok konečně dočkám. Už mám ze všech popínavek jen holé žebříčky, k tomu počasí to působí ještě depresivněji. Už jen tu bugatku. Jsem zvědavá, jak se příští rok předvede potvora :think:


Reagovat
kyti5 10.10.11

Nechte ji nejdřív opadat všechny listy a pak trochu přistříhněte a dejte na chladné světlé místo a přes zimu opravdu minimálně zalít stačí 1× za 6 neděl trochu, aby mohla odpočívat a na jaře ji ostříhat víc a začít zalévat ,ona pak začne růst a nasadí na spoustu květů


Reagovat
cajik 10.10.11

No s tím stříháním právě každý tvrdí něco jiného. Mě se právě ten jen jarní dostřih moc neosvědčil. Také jsem nikdy úplně správně nezimovala. Vždycky byla v ložnici, která je sice chladnější, ale ne zas tak moc. Tak ted to zkusím všechno jinak a uvidím. Bude zimovat pěkně s fuchsiema a snad se jí to bude víc líbit…


Reagovat
emilka12 19.11.11

8-) JESTLI JI CHCEŠ KOSATOU TAK JI ZASTŘIHNI.JA JSEM JI JEŠTE NESTŘIHALA.MAM JI TŘETI ZIMU.TED JI MAM NA OKNE.CHCI JI CO NEJVYŠÍ.MOŽNA BUDE STROMEK.


Reagovat
emilka12 24.12.11

TUHLE FOTKU BUGATKY JSEM NAŠLA NĚKDE NA INTERNETĚ. :potlesk:


Reagovat
emilka12 06.01.12

TAKHLE MĚ KVETE BUGATKA.SHODILA VŠECHNY LISTY A ZAČALA KVÉST. :potlesk: :think:


Reagovat
Lenka N. 11.03.12

Tak schválně přidávám fotku Bugenvilie naší prababičky, nevím ani kolik má let, ale je to důkaz pro všechny, kteří nevěří že se jí v našich podmínkách může dařit. Babička ji vždy na podzim ostříhala(už proto aby tolik nezavazela), dala na jižní verandu, kde opadala a v květnu ven na sluníčko. Loni v létě mi ji dala, protože už na ni nemá místo… ani u nás nebylo jednoduchá ji někam umístit(a to jak v létě tak v zimě), je opravdu obrovská. A podle babičky tak jako tohle léto ještě nikdy nekvetla :) Snad mi nezajde, nejsem zkušený zahradník a manžel kytky zrovna nemiluje a už mi ji „vyhodil“ ven. Snad to zvládne. Jestli ne bude to obrovská škoda, ikdyž mám pocit, že pokud by letos ještě narostla už by ji stejně nebylo kam dát a musela bych ji nechat zmrznout :nevim: …nebo předat někomu dalšímu??? :nevim:


Reagovat
Re: Lenka N. | EMILKA 12 11.03.12

[citace] Lenka N. píše: Tak schválně přidávám fotku Bugenvilie naší prababičky, nevím ani kolik má let, ale je to důkaz pro všechny, kteří nevěří že se jí v našich podmínkách může dařit. Babička ji vždy na podzim ostříhala(už proto aby tolik nezavazela), dala na jižní verandu, kde opadala a v květnu ven na sluníčko. Loni v létě mi ji dala, protože už na ni nemá místo… ani u nás nebylo jednoduchá ji někam umístit(a to jak v létě tak v zimě), je opravdu obrovská. A podle babičky tak jako tohle léto ještě nikdy nekvetla :) Snad mi nezajde, nejsem zkušený zahradník a manžel kytky zrovna nemiluje a už mi ji „vyhodil“ ven. Snad to zvládne. Jestli ne bude to obrovská škoda, ikdyž mám pocit, že pokud by letos ještě narostla už by ji stejně nebylo kam dát a musela bych ji nechat zmrznout :nevim: …nebo předat někomu dalšímu??? :nevim: [/citace] JE NÁDHERNÁ.NEVY­HAZOVAT.SESTŘIH­NOUT PODLE POTŘEBY


Reagovat
kiku 20.03.12

Ahojky všem tady,jak tak koukám máte tady honě zkušeností s pěstováním bugenvilie,já ji dostala v loni,krásně kvetla,na podzim chytla jakousi plíseň nebo nějakýho škůdce,je na ní jakoby vata,bílé cucky,nevím co to je a jak se toho zbavit,může někdo poradit?


Reagovat
Re: kiku | emilka12 21.03.12

Ahoj kiku.Dostanou se koupit tyčinky na zapíchnutí do hliny. :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | saratom 26.05.12

děkuji Vám Emilko už jsem diskuzi našla :)


Reagovat
kyti5 21.03.12

ty bílé chumáčky bude vlnatka a tou se moc těžko bojuje

Mospilan patří mezi nové přípravky na vlnatku, a dá se sehnat nejen v OBI a i mnohem levněji. Nicméně není to vyčerpávající odpověď. Na vlnatku můžeš použít i Actelic, Karate a podobné jiné širokozáběrové insekticidy. Nepotěším Tě v jednom. Vlnatka,bohužel, nevegetuje jenom na rostlinách, ale velmi často a velmi hojně i ve spleti kořenů. Pak je potřeba rostlinu v přípravku normálně vykoupat a znovu zasadit.


Reagovat
Re: kyti5 | kiku 22.03.12

děkuju kyti5 za informaci,moc jsi mi pomohla,zkusím to sehnat…


Reagovat
saratom 26.05.12

zdravím všechny, konečně se mi podařilo najít povídání o bugoškách:-) já mám pět rostlinek. Jednu jsem si přivezla předminulý rok z Malty, respektive větvičku, která mi tam po měsíci pustila kořínky a přežila už druhou zimu, ale jště nekvetla, má kvést červeně. Pak mám další, která je růžová, už druhý rok a ta kvete skoro pořád. Před týdnem jsem si koupila další tři. Jedna je taky spíš růžová, druhá žlutá a třetí oranžová. Tak uvidím, jestli se jim u mě bude dařit a vykvetou. Scháním tmavě fialovou a bílou a vůbec všechny, které ještě nemám. Oblíbila jsem si je na dovolených u moře a doma mi tak připomínají ty dovolené a cizí země :kytka:


Reagovat
saratom 12.06.12

Tak jsem si v jednom zahradnictví objednala osm nových barev bugošek, jsem zvědavá kdy dorazí a jestli pokvetou:) máte někdo z kušenost – zahradnictví Plantica?


Reagovat
bouga 28.10.12

Rostliny stříhám před zazimováním, jinak by se mi nevešly. Zimuji v chladné chodbě před bytem u oken. Jestli jsou to víceleté rostliny a mají již trochu kmínek, tak ty přezimují dobře. Horší jsou ty mladé, které jsem letos řízkovala, ty nechávám v bytě na okně. Ty mi na chodbě hynuly. Na chodbě většinou nezalévám, jenom málo. Jestliže shodily listy, tak nemají přeci z čeho odpařovat. Bouga totiž mají jenom spoustu jemných kořínků a nemají žádné silné kořeny a proto se asi snadno přemokří. Loni se mi podařilo vypěstovat rostlinu na kmínku a letos se mi ujaly 3 řízky a chtěla bych z nich také udělat na kmínku. Jinak tu nejstarší máme již 12 let a ta se už musí zimovat u dcery v garáži u okna. U některých obrázků v galerii abecedy zahrady, adresu jsem poslala v minulém příspěvku, jsou po rozkliknutí návody na pěstování. Toto jsou moje zkušenosti s fialovou barvou. Na jaře jsem si objednala z Plantica červenou barvu a přišla mi nádherná rostlina. Snažila jsem se jí přes léto nařízkovat, ale ta se mi nechytla.


Reagovat
emilka12 31.10.12

:potlesk: @bouga Já ji mám doma na okně. Kvete mě i v zimě tak ji musím zalívat. Kdo ji má v chladnu tak zalívá méně. Já bydlím na činžáku a chladnější místnosti nemám. :mavam:


Reagovat
ondrasikova jarka 07.05.13

To co sestřihnete šupněte k rostlině do hlíny a uvidíte co se staně


Reagovat
Re: ondrasikova jarka | jarka ondrasikova 01.06.13

Holky je to špatné co jsem už letos nařízkov a chytlo sa tak jsem je všechny vyhazela ale ty co jsem nechala pod folií tak se zatím drží uvidím e co bude na podzim


Reagovat
emilka12 01.06.13

Jarko a prosím tě a jak je řízkuješ. Já jsem zkoušela nové sazeničky a nikdy se mě to nepovedlo. :mavam: :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | jarka ondrasikova 01.06.13

Jednoduše mlady vyhonek utrhnu letošní mlady namočím do stimulatoru a zasadím do hlíny jakou mam a přikryju sačkem, zakyaté sačkem se drží a co jsem už dala ven a odekryla tak dneska jsem je vyhodila upně sežloutly. Bugenka je tropicka takže je asi necham v mistnosti, a jde opravdu to jde jen to chce teplo


Reagovat
Re: jarka ondrasikova | emilka12 01.06.13

[citace] @Jarka ondrasikova píše: Jednoduše mlady vyhonek utrhnu letošní mlady namočím do stimulatoru a zasadím do hlíny jakou mam a přikryju sačkem, zakyaté sačkem se drží a co jsem už dala ven a odekryla tak dneska jsem je vyhodila upně sežloutly. Bugenka je tropicka takže je asi necham v mistnosti, a jde opravdu to jde jen to chce teplo [/citace] Jarko díky :mavam:


Reagovat
Emička z Hustopeče 20.09.13

Skoro do každé zálivky denně krystalon květ hnojivo- Byla celé léto na slunci hodně pražícím ale denně zalévala. Nádherně kvetla a kvete stále přivázala jsem ji k žebříčku. Na zimu lehce zkrátím a málo zalévat. V květnu po mrazech ven a znovu hnojit. Určitě pokvete zase.


Reagovat
Re: Emička z Hustopeče | ondrasikova jarka 21.09.13

A měla by se co 3 roky přesadit a pak už jen pokvete a pokvete


Reagovat
ondrasikova jarka 21.09.13

Žlutá bugoška a bílá z Buchlovického zámku


Reagovat
ondrasikova jarka 21.09.13

Omlouvám se toto je bíla buguška a růžova patří k obrázku nahoře kdo můžete udělejte si výlet na zámek Buchlovice a vy milovnice kytek sednete na prdel já bydlím asi 25 km od buchlovic a jezdily jsme tam jako školáci na výlety ale co je tam ted už jsem dlouho nikde neviděla a je tam i prodejní stánek ale ten úžasný areal v zámecké zahradě stojí za to, klobouk dolů před lidma kteří kolem toho celoročně chodí


Reagovat
Re: ondrasikova jarka | ondrasikova jarka 21.09.13

Taky bych je chtěla ale já si počkám a doufám se i dočkám, ráda bych všechny barvy jinak budu namocná


Reagovat
Re: ondrasikova jarka | Anonymni 27.04.21

Jo, tak to i my si budeme dělat teďka výlet, akorát jsme si to dneska všechno doplánovali :) Mrkali jsme se totiž na to, kde bychom se mohli nechat ubytovat a nejvíce se nám zalíbilo zde – http://treehousejested.cz , takže tam i pojedeme se mrknout :) No a určitě dáme vědět, jaké to bylo :)


Reagovat
Re: ondrasikova jarka | Anonymni 15.08.21

Jo, to my si moc rádi uděláme nějaký ten výlet, protože si myslíme, že si to už konečně zasloužíme… Hodně fajn si myslím, že třeba na těch výletech je i to, že si všechno pořizujete sami a tak víte, co a za kolik kde utratíte… Na této stránce – https://www.naturehikecz.cz se toho pak dá docela dost pořídit za hezké peníze.


Reagovat
emilka12 21.09.13

Emičko z hustopeč a z kterých hustopeč jsi
:?:


Reagovat
saratom 23.11.13

Ahoj holky bugošky mám už doma v nejchladnšjěí místnosti, už skoro všechny schodily listy. POtřebuju radu, mám je ještě zastřihnout nebo až na jaře? A jak často zaléváte, vím, že se má minimálně, ale bojím se, že uschnout.


Reagovat
lofos 09.05.14

Bylo by foto, takhle se to těžko pozna,


Reagovat
Tereza5555 26.05.14

Kdyby to byly fleky lehce dožluta, mohly by být spálené od sluníčka, pozor na zalévání při slunci! ale bez fotky to nemohu říct najisto


Reagovat
saratom 01.10.14

Ahoj ma nekdo typ na nakup bugosek v praze. Myslim vetsi rostliny. Letos jsem jednu velkou koupila v obi jinak jsem na zadnou nenarazila. Nebo kde by se vetsi daly objednat. Ale opravdu vetsi ne ty do dvaceti centimetru. Diky za typy.


Reagovat
saratom 15.02.16

Ahoj všem, tak jak se vašim miláčkům daří. Můj velký stromek už vykvetl, akorát původní květy když jsem ho kupovala před dvěma lety byly fialové, loni nekvedtla a teď, protože jsem je měla přes zimu v bytě (v netopeném pokokoji, ale nemám jinou možnost zimování) tak vykvetla a kvítky jsou úplně světle růžové. Ostatní bugošky, které jsou mnohem menší jsou ale napadené, stejně jako loni a předloni takovým bílým svinstvem. Koupila jsem tedy roztok na všemožné parazity a postříkala je. Mám je teď na balkoně a musí to holky zvládnout. Loni jsme to měla úplně stejně. Bohužel v tom pokoji a při té teplotě jsou napadené vždycky.


Reagovat
pucek 16.02.16

Já zatím nevím, jsou ve sklepě, vypadají suché, ale doufám, že žijou. Ještě je tam nechám. Jestli na nich máš takovou jako bílou vatičku, tak na to moc postřik nefunguje.


Reagovat
Anonymni 09.03.21

My jsme se za nimi rozhodli vyrazit k Ještědu, kde to prodával jeden pán… No a když už jsme se rozhodli jet takto daleko (jsme z Prahy), tak jsme si řekli, že můžeme spojit užitečné s příjemným a udělali jsme si tam rovnou i takovou kratší dovolenou v tree house ( odkaz zde – https://www.treehousejested.cz )… Bylo to moc hezké a určitě se tam máme v plánu vrátit :)


Reagovat
Anonymni 19.04.21

Garmin items are popular around the world, and it has countless customers. Be it a proprietor of Garmin GPS, smartwatch, or some other item, having garmin.com/ex­press in your PC is an unquestionable requirement have for everybody to deal with their Garmin device productively. Our group helps in utilizing Garmin Express with no issue. Garmin Express is only an application that offers all needful update offices, investigating help and parcels more. We are an ideal objective where you get customized help for utilizing garmin.com/ex­press. Our Garmin client service group has long stretches of involvement with taking care of a wide range of Garmin Gadgets, and consequently, they are adequately skilled to help Garmin clients in each perspective The flygarmin app is intended to give pilots a streamlined experience that makes database updates easier, requiring less time at their computers.


Reagovat
Anonymni 03.08.21

Garmin Express is an application which is used to easily update maps and software, sync with garmin connect and register your Device. You can download garmin.com/express software from official garmin site.Looking for the site, where you can access the netgear wireless extender connection. You can access the login from the site. <a href= “https://sites­.google.com/vi­ew/mywifiext-local–”> mywifiext.local . Mywifiext is a website which allows you to access your mywifiext. Here, you can make both basic and advanced frames in settings. and change settings as per your specification. mywifiext.local When you try to go to the site link to set up your wireless connection.


Reagovat
Anonymni 03.08.21

We are Auckland based top home furnishings services provider. We understand the importance of the look of a home curtains and blinds and prioritize our customers' needs first. That's why you can get our top quality services at an affordable price. We offer a wide range of curtains and blinds at Gargi Home Furnishings including eyelet curtains to roller blinds. We are capable of dealing with different types of curtains and blinds


Reagovat
Anonymni 05.08.21

Garmin Express is an application that is used to easily update maps as well as software. This can be used to sync with garmin connect and register your device. The software garmin.com/express can be downloaded from official garmin site. You will get options to download for Windows and for Mac as well.


Reagovat
Anonymni 05.08.21

We are Auckland based top home furnishings services provider. We understand the importance of the look of a home curtains and blinds and prioritize our customers' needs first. That's why you can get our top quality services at an affordable price. We offer a wide range of curtains and blinds at Gargi Home Furnishings including eyelet curtains to roller blinds. We are capable of dealing with different types of curtains and blinds..


Reagovat
Anonymni 18.09.21

office 365 download.

office 365 installieren.

Office.com/setup – Microsoft Office Setup 365 mit Schlüssel office.com/se­tup /

Microsoft Office ist seit vielen Jahren unser Begleiter, seit der Geschäftsbereich floriert office setup /

Wählen Sie nun das Land und die Sprache Ihrer Region office installieren.

office.com/setup anmelden.

office.com/setup deutsch.

https://msoffices.de.

office.com/setup home and student 2019.


Reagovat
Anonymni 18.09.21

Garmin is constantly introducing new changes, software updates and many other regulations for its customers. It is necessary to keep pace with the technological advances Garmin is introducing. Leveraging all of Garmin's flat surprises can help you use all of your devices with immense convenience. Do not hesitate to contact our team about the Garmin Express software download, the latest configuration options for registering your product, creating the backup, restoring your data, transferring all your favorites to another Device or vice versa. garmin express / Garmin updates / gps update / garmin map updates / garmin update maps / updating garmin gps / garmin gps update / garmin map / garmin maps update / garmin gps updates / Garmin nüvi updates / garmin express download / garmin express installieren / garmin express windows 10 / garmin express update / garmin express windows / garmin express probleme / garmin express startet nicht / garmin express aktualisieren / garmin express findet gerät nicht / garmin express windows 10 probleme / garmin express server probleme / garmin express erkennt gerät nicht / garmin express installation fehlgeschlagen / garmin express erkennt gerät nicht windows 10 / garmin express funktioniert nicht / garmin express update dauert ewig / garmin express lässt sich nicht installieren / garmin express deinstallieren / wie aktualisiere ich garmin express. tomtom updates. https://sites.google.com/…rmin-express. https://sites.google.com/…omtom-update.


Reagovat
Anonymni 18.09.21

Hilfe beim schnellen Einrichten finden, 123.hp.com/se­tup /

Alle Dienste für den 123 HP Drucker werden bestmöglich bereitgestellt >hp drucker installieren /

größtes Engagement und Aufrichtigkeit für unsere Arbeit, alle Druckerservices für Benutzer auf außergewöhnliche Weise bereitzustellen 123.hp.com.La­serjet /

123 HP Drucker werden bestmöglich bereitgestellt. 123hpcom bietet allen Benutzern mit größter Sorgfalt die besten druckerbasierten Dienste.123.hp­.com.Officejet /

Der Grund, warum Sie unsere 123 PS bevorzugen sollten,123 hp com envy /

dass Ihr Drucker eingerichtet wurde und mit extremer Geschwindigkeit arbeitet, die mit keinem anderen Dienst als mit unseren HP Printer Diensten möglich ist.123 hp Ojpro /

die Einrichtung und Installation des Druckers 123.hp.com /

Unser Team unterstützt nicht nur die Konfiguration des HP Druckers 123 hp com LJPro /

nichttechnischen Probleme können von unserem Expertenteam in Ihrem 123-PS-Drucker hp envy installieren /

Erreichen Sie unsere 123-PS-Dienste unter der Kontaktnummer, um die Konfiguration zu vereinfachen! hp Officejet installieren /

Um Hardwareprobleme schnell zu beheben, rufen Sie uns an. 123 hp com Ojpro /

Unabhängig davon, welches HP Druckermodell Sie haben, bietet es Ihnen den besten Servicehp Laserjet installieren /

Ermöglicht das direkte Drucken von einem iOS-Gerät ohne Anwendung oder Software.hp LJPro installieren /

Drucken Sie direkt von einem drahtlosen Gerät, ohne dass eine Internetverbindung erforderlich ist.123.hp.com/se­tup treiber /

Drucken Sie mit der CloudPrint-Funktion aus dem Chromebook und auch direkt aus Google Chrome.123 hp com hp smart software /

123 HP com envy 6000 /

123 HP com envy 5030 /

123 hp com envy 6032 /

123 hp com envy pro series 6430 /

123 hp com envy 6030 /

123 hp com deskjet 2721 /

123 hp com deskjet 2700 series /

123 hp com deskjet plus 4100 /

123 hp com deskjet 2720 /

123 HP com officeJet 3830 all-in-One series /

123 HP com officeJet 6950 All-in-One series.

123.hp.com setup 5200.

123 hp com setup 3831.

123 hp com setup 6970.

123 hp com setup officejet 3831.

123 hp com setup 6950.

123 hp com setup 5030.

123 hp com setup envy 5020.

123 hp com setup 5548.

123 hp com setup envy photo 6232.

123 hp com setup 6960.

123.hp.com scansoftware envy 5030.

123.hp.com 5030.

123.hp.com ojp 7720.

123.hp.com scansoftware envy 5032.

123.hp.com deskjet 2700.

123.hp.com 6400.

123.hp.com officejet 5220.

123.hp.com 8010.

123.hp.com envy 6032.

123 hp com dj2630.

123 hp com dj3630.

123 hp com ojp7720.

123 hp com laserjet windows.

https://sites.google.com/…printer/home.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.