Diskuze

Jehličnany a konifery

Buxus a...?


Tereza5555 28.10.11

Zdravím.
1.Potřebovala bych poradit ohledně pěstování buxusu v květináči-mohu ho přes zimu nechat v květináči venku na balkóně nebo kde jinde?
2.A jaký typ konifery se hodí na aranžování nějaký hezky vonící?-týká se to především Vánoc. Díky za každou odpověď, Tereza.


Reagovat
kyti5 28.10.11

1.buxus nechávám celoročně venku v květináčích – přezimuje dobře 2. hezky voní jedle, smrček ,borovice – nejsou to sice konifery – ale větve z nich se hodí na výzdobu


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.