Diskuze

Bylinky a koření

Bylinky na erekci

Anonymni 22.01.20

Ahoj,

máte nějaké tipy na bylinky na podporu erekce? Zatím jsem se od známého dozvěděl, že mu účinkuje dobře kotvičník zemní, ale hledám i další rostlinky, se kterými má někdo zkušenost.

Děkuji.

Radek

Reagovat
Anonymni 05.02.20

Já mam dobrou zkušenost s extraktem z macy peruánské. Ten mi opravdu pomohl. O kotvičníku slyším už poněkolikáté a nikdy jsem ho samostatně neměl. Pouze vim, že ho obsahuje predatorus mj. i s macou. Ale zatím jsem nezkoušel, jak silné to v této kombinaci bude.

Reagovat
captcha

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.