Diskuze

Bylinky a koření

Bylinky na zahradě


chaarleene 28.03.12

Ahoj, prosím o radu :)

Které bylinky se hodí pro pěstování na zahradě na záhonku? A které je lepší mít v truhlíku nebo v květináči a na zimu je uklidit dovnitř? Uvítám jakékoli tipy a rady :)


Reagovat
Alihna 23.04.12

Ahoj já mám zasetý kopr, petrželku, bazalku a pažitku. Kopr je jednoletka, bazalka vím, že potřebuje hodně vody. Nedávno jsem si koupila mátu, ale dočetla jsem se, že je dost choulostivá na mrazíky a hodně se rozrůstá,proto ji doporučujou jen do květináče. Tam rostě pěkně už jí mám 2 týdny venku.


Reagovat
Re: Alihna | Stanislav Roth 08.08.12

Máta se opravdu hodně rozrůstá, ale to se dá hravě kočírovat. Mám jí na zahradě v podhůří krkonoš (460 m. n.m.) již čtyři roky a ani letošní dlouhotrvající holomrazy jí nedostaly. Sice obrazila později, ale o to houževnatěji a hustěji. Dávám si jí do petky s vodou, na čaj i pod maso na gril a spotřeba nestačí pokrýt nabídku :D. Ostříhám ji a usuším na zimu. Květináče nezkouším, ale určitě se jí i v nich bude dařit :potlesk: :palec:


Reagovat
Re: Stanislav Roth | zhbobo 08.08.12

Zdravím Stanislave já mám mátu na zahradě již mnoho let(520m. n.m. Jihlava)suším si ji na zimu na čaj. Když se moc rozroste jednoduše ji sestřihnu na přijatelnou velikost. :potlesk: :mavam:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.