Diskuze

Bylinky a koření

Bylinky v korytu


MarkyM 06.06.12

Ahoj, koukám na to naše koryto,ve kterém je pár stromečku,které začínají reznout a celkově se mi to nějak nelíbí a napadá mě že bych to všechno z toho koryta vyrvala a zasadila tam bylinky.Klasiku jako rozmarýn,bazal­ku,petržel,pa­žitku,tymián atd. myslíte že tam můžou být nebo se hodí jen do truhlíku a květináčů?


Reagovat
Re: MarkyM | ZAHRADNÍK 09.06.12

Dobrý den , koryto je ideální volba pro bylinky jen bych se vyvyroval do této bylinkové kombinace sadit mátu – a rozmárýn na zimní měsice schova . Ještě doporučuji celkovou výměnu zeminy v kterou dosud v korytu máte .

S pozdravem a přáním krásného dne Weiss Jan


Reagovat
MarkyM 09.06.12

@ZAHRADNÍK

Moc děkuji za odpověď,koupila jsem zeminu přímo na bylinky :) .Mátu mám zvlášť v květináči,ona se dost rozrůstá jak jí tak pozoruju. Jinak, vy si myslíte,že by ty bylinky mohli přezimovat? Já počítala s tím,že až uhodí první mrazík tak bude po nich a na jaře,že si je zasadím znovu :think: …


Reagovat
ZAHRADNÍK 10.06.12

Není vůbec zač děkovat , doporučuji vždy všechny koupené substráty smíchat 50% a 50% zeminy ze záhonu popřípadě kompostu . Co se týče vymrzaní bylinek v korytech tak záleží na tom jaká bude zima většinou v nádobách přezimují petržel , pažitka , tymián , šalvěj , estragon , saturejka , mateřidouška .


Reagovat
VENCA2702 05.05.13

Nevite nekdo jak se pestuje tymian a rozmarin??? dekuji


Reagovat
Anonymni 14.02.24

Já bych si taky chtěla pěstovat nějaké bylinky, ale vůbec nevím, čím a jak začít. Jsem v tom úplný začátečník. Teprve nedávno jsem si našla zajímavé audioknihy o zdraví a chtěla bych celkově naši životosprávu zlepšit, abychom byli víc zdraví. Hlavně děti jsou pořád nemocný a už mě to zmáhá…


Reagovat
samkumar10090 11.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.