Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Čerpadla na vodu


stavbyvedouci 20.07.11

Dobrý den, chtěl bych doporučit čerpadla z eshopu sig-impex.cz. Ještě žádná čerpadla na vodu mi nevydržela tak dlouho jako od nich. Hned se zanesla a i přes to, že byla (nebo měla být) uzpůsobena na kalnou vodu. Značka Gardena je nejlepší.


Reagovat
Re: stavbyvedouci | Gabriela584 16.11.16

Rozhodně se dobře rozmyslete, než jej koupíte a nechejte si poradit od profesionála. My se takto málem nachytali a koupili bysme čerpadlo, které by do našeho domku vůbec nestačilo. Naštěstí jsme se poradili s odborníky na eshopu https://www.cerpadlabezstarosti.cz/…rat-cerpadlo, kde jsme jej i zakoupili a zatím funguje na jedničku. :)


Reagovat
Re: stavbyvedouci | klanovahana12222 22.12.16

Dobrý den, také jsme sháněli nové čerpadlo a nevěděli od jaké firmy ho pořídit. Pak jsme se ale rozhodli pro firmu https://www.cerpadlabezstarosti.cz. Všem mohu jen doporučit.


Reagovat
Re: stavbyvedouci | klahan 27.02.17

Dobrý den, já tedy na čerpadla doporučuji jedině firmu https://www.cerpadlabezstarosti.cz. Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti, co se týče služeb, cen i produktů.


Reagovat
jikra 15.11.11

Dobrý den, můžu jen potvrdit, že zmíněný e-shop prodává výborná čerpadla. Loni jsem si tam koupil čerpadlo na zalévání ze sudu a taky spokojenost.


Reagovat
Viktorin 24.01.12

Tak to já zas nedám dopustit na značku Güde. Mám od nich tenhle kousek: http://www.manutan.cz/…D714098.html Podotýkám, že bydlím v záplavové oblasti, takže při každé trochu vyšší vodě, mám hned zaplavený sklep :zed:


Reagovat
Tajo 01.03.13

Kvaltní čerpadlo http://www.naradi-eshop.com/…x-shk309.htm


Reagovat
j.nerusil 26.03.13

Mohl bych Vám doporučit nerezové kalové čerpadlo HS11 nebo celolitinové kalové čerpadlo PS15 (náročnější podmínky), dodavatelem je česká firma Alfapumpy


Reagovat
Henryk 21.08.15

Na čistou vodu Malyš. Ten je bezkonkurenční a da se sehnat za poměrně dobrý peníz (už pod 1000 Kč) a je dobře opravitelný i v domácích podminkach. Na obalech se pišou různé hodnoty, ale ne vždy jsou pravdivé. Mám studnu hlubokou kolem 20 metrů a mohu říci, že všechny mnou zakoupené ruské Malyše vodu do teto výšky čerpaly. Existujou i výrobci „kopii Malyšů“ z Čech, Polska nebo Číny. Z horním saním i s dolním saním. Vyrábějí jiná pouzdra, na průměr nebo profil čtyřhranu ale vnitřek je stejný jako u Malyšů. Charakterizují se povrchovým nátěrem (oproti těm levným ruským nebo ukrajinským) v barvě modré, červené, hnědé i zelené. Cena je samozřejmě vyšší, někdy i o dost.


Reagovat
Anonymni 31.10.22

Henryk má určitě pravdu s tou opravitelností. Bohužel dnes žijeme v době, kdy se dá čím dál méně věcí v domácích podmínkách opravit. Já si například před pár lety koupil do dílny kompresor. Byl tehdy celkem drahý. To jsem ale nevěděl kolik ještě dám za servis šroubových kompresorů. Nedávno se mi rozbil a zjistil jsem, že sám si to doma opravit nezvládnu. No můžu vám říct, že ten servis byl pěkně drahý.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.