Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Čerpadla na vodu

stavbyvedouci 20.07.11
Dobrý den,
chtěl bych doporučit "čerpadla": www.sig-impex.cz z eshopu sig-impex.cz. Ještě žádná "čerpadla na vodu": www.sig-impex.cz mi nevydržela tak dlouho jako od nich. Hned se zanesla a i přes to, že byla (nebo měla být) uzpůsobena na kalnou vodu. Značka "Gardena": www.sig-impex.cz je nejlepší.
Reagovat
Re: stavbyvedouci | Gabriela584 16.11.16
Rozhodně se dobře rozmyslete, než jej koupíte a nechejte si poradit od profesionála. My se takto málem nachytali a koupili bysme čerpadlo, které by do našeho domku vůbec nestačilo. Naštěstí jsme se poradili s odborníky na eshopu www.cerpadlabezstarosti.cz kde jsme jej i zakoupili a zatím funguje na jedničku.
Reagovat
Re: stavbyvedouci | klanovahana12222 22.12.16
Dobrý den, také jsme sháněli nové čerpadlo a nevěděli od jaké firmy ho pořídit. Pak jsme se ale rozhodli pro firmu www.cerpadlabezstarosti.cz. Všem mohu jen doporučit.
Reagovat
Re: stavbyvedouci | klahan 27.02.17
Dobrý den, já tedy na čerpadla doporučuji jedině firmu www.cerpadlabezstarosti.cz. Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti, co se týče služeb, cen i produktů.
Reagovat
jikra 15.11.11
Dobrý den, můžu jen potvrdit, že zmíněný e-shop prodává výborná "čerpadla": www.sig-impex.cz Loni jsem si tam koupil čerpadlo na zalévání ze sudu a taky spokojenost.
Reagovat
Viktorin 24.01.12
Tak to já zas nedám dopustit na značku Güde. Mám od nich tenhle kousek: www.manutan.cz
Podotýkám, že bydlím v záplavové oblasti, takže při každé trochu vyšší vodě, mám hned zaplavený sklep
Reagovat
Tajo 01.03.13
Kvaltní čerpadlo www.naradi-eshop.com
Reagovat
j.nerusil 26.03.13
Mohl bych Vám doporučit nerezové "kalové čerpadlo HS11": www.icerpadla.cz nebo celolitinové "kalové čerpadlo PS15": www.icerpadla.cz (náročnější podmínky), dodavatelem je česká firma Alfapumpy
Reagovat
Henryk 21.08.15
Na čistou vodu Malyš. Ten je bezkonkurenční a da se sehnat za poměrně dobrý peníz (už pod 1000 Kč) a je dobře opravitelný i v domácích podminkach. Na obalech se pišou různé hodnoty, ale ne vždy jsou pravdivé. Mám studnu hlubokou kolem 20 metrů a mohu říci, že všechny mnou zakoupené ruské Malyše vodu do teto výšky čerpaly. Existujou i výrobci "kopii Malyšů" z Čech, Polska nebo Číny. Z horním saním i s dolním saním. Vyrábějí jiná pouzdra, na průměr nebo profil čtyřhranu ale vnitřek je stejný jako u Malyšů. Charakterizují se povrchovým nátěrem (oproti těm levným ruským nebo ukrajinským) v barvě modré, červené, hnědé i zelené. Cena je samozřejmě vyšší, někdy i o dost.
Reagovat