Diskuze

Nemoci rostlin

Červené tečky na břečťanu


Hugicek16 07.06.13

Dobrý den, již pár dnů sleduji sytě červené skvrny na asi pokojovem břečtanu, momentalně je za oknem, ale nevím jestli je to nějaká nemoc. Listy byly normálně zelené z bílými kraji.


Reagovat
Tereza5555 08.06.13

Nejsou na přímém sluníčku? jestli nemohou být popálené není na rostlině nějaký škůdce?


Reagovat
Hugicek16 09.06.13

Jsou na severovychodnim okne, jinak jsou listy ciste hladke ale spis takove suche :-) pravda je ze jsem jednou ze zacatku moc prelil ale hned ocistil koreny a presadil do sucheho, ted zalivam mirne


Reagovat
Hugicek16 10.06.13

Tak to asi vyhodim nu…


Reagovat
Tereza5555 10.06.13

Tak to nevim co to může být, jedině mi ještě napadá, jestli to není na všech listech, tak ty postižené odstranit a nechat na rostlině jen ty zdravé.


Reagovat
Hugicek16 10.06.13

Dekuji za rady, nakonec jsem odsranil celou rostlinu, tecky byly na vsech listech. Tak poridim neco jineho :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.