Diskuze

Zemina, substráty, půda

Česnek - sadba


Mukynda 04.12.16

Dobrý den, v několika různých článcích jsem se dočetla, že je vhodné vysazovat česnek na místě, kde se v předchozí sezóně pěstovaly okurky nebo košťálová zelenina. Zajímalo by mě, proč tomu tak je. Díky :)


Reagovat
Re: Mukynda | pckop 04.12.16

Tohle jsem sice nikde nečetl, ale zřejmě vycházejí z toho, že pod okurky a košťály máte vyhnojeno a nejsou společné nemoci.


Reagovat
Anonymni 22.07.22

Je to tak. Pokud pod okurky hnojíte, tak tam dejte česnek. My třeba ale nehnojíme. Proto česnek dáváme více do hlíny a do země, aby měl dostatek živin přímo z půdy a substrátu. To je max, co jako hnojivo používáme. Jen si na to teda sundejte všechny náramky. Já si na to měním i řemínky na Apple Watch, abych si neušpinila ty pěkné, co mám. :)


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Your texts on this subject are correct, see how I wrote this site is really very good. 온라인카지노


Reagovat
Anonymni 04.10.22

It is fine, nonetheless evaluate the information and facts around this correct. رقم مكافحة حشرات


Reagovat
Anonymni 04.10.22

it's really nice and meanful. it's really cool blog. Linking is very useful thing.you have really helped lots of people who visit blog and provide them usefull information. فني تكييف


Reagovat
Anonymni 04.10.22

Make the most of mainly premium substances – you will find him or her for: كهربائي منازل


Reagovat
Anonymni 04.10.22

Very interesting information, worth recommending. However, I recommend this: تصليح طباخات


Reagovat
Anonymni 04.10.22

There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. بنشر متنقل


Reagovat
Anonymni 04.10.22

Such sites are important because they provide a large dose of useful information … ريموت


Reagovat
Anonymni 17.10.22

I propose merely very good along with reputable data, consequently visualize it: 온라인바카라


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.