Diskuze

Zemina, substráty, půda

Česnek - sadba


Mukynda 04.12.16

Dobrý den, v několika různých článcích jsem se dočetla, že je vhodné vysazovat česnek na místě, kde se v předchozí sezóně pěstovaly okurky nebo košťálová zelenina. Zajímalo by mě, proč tomu tak je. Díky :)


Reagovat
Re: Mukynda | pckop 04.12.16

Tohle jsem sice nikde nečetl, ale zřejmě vycházejí z toho, že pod okurky a košťály máte vyhnojeno a nejsou společné nemoci.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.