Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Chci pěstovat zeleninu, ale potřebuji pomoct.


zilafka 19.08.12

Dobrý den, potřebuji se zeptat můžu vysadit semínka rajčat z normálního, čerstvého a zralého rajčete? A může to tak být i s paprykou, okurkami atd??? Prosím potřebuji to rychle. Děkuji předem :mavam: :andel: :hug: :D.


Reagovat
kyti5 19.08.12

Semínka se sází ale usušená- čerstvé shnije


Reagovat
zilafka 19.08.12

Takže z těch normálních, čerstvých a dozrálích rajčat ty semínka mám vyndat a dát je třeba na papír a dát je na slunko. Potom až budou úplně suchý tak je mám dát do květináčku z hlínou a normálně je zalít. Ano?


Reagovat
Re: zilafka | prouzek006 22.07.14

Ne, to Vám toho moc nevyroste, já bych si koupil semínka z květinářství. Rajče totiž musí být přezrálé, aby se dali semena použít.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.