Diskuze

Volné diskuse

Chodíte na erotické masáže?


Anonymni 28.05.23

Má s tím někdo z vás zkušenost? Pokud ano, tak jakou? Právě je to asi měsíc zpátky, co mi o tomto říkal jeden kamarád a musím říct, že mi tím nasadil brouka do hlavy. Rád bych takovou masáž také zkusil. Co si o tom myslíte? A našel by se tu případně někdo, kdo by měl zkušenost přímo s tímto salonem – https://mataharisalon.cz/cs ? Díky moc. :)


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Super otázka. Ta se sem fakt hodí. :-D Já osobně nechodím. Ale to neznamená, že bych to nějak odsuzoval. Jasně, je to každého věc. A vždycky mě baví, jak se kolem toho motá nějaký „kamarád“, který o tom říkal a doporučoval to. Přijde mi to skoro až jako velká náhoda, ale třeba to tak není, co já vím. :-D No, předělával jsem jeden byt, kde se odehrávaly erotické masáže a řeknu vám, že to umyvadlo byste fakt čistit nechtěli. :-D


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Tak to teda nechodím. :-D Však to jsou jenom lehké holky, které to schovávají za masáže, ne? :-D Nebo jako nemyslím klasické fyzio masáže, to vůbec ne. Ale když už to někdo vypadá jako tenhle typ masáže, tak to nevím. To když budu mít nějaké přetlak, tak si raději dojdu na bazén a zklidním hormon. :-D


Reagovat
Anonymni 08.06.23

[url=http://fo­rum.proslecny­.cz/]Nástroj online.[/url]


Reagovat
Anonymni 13.06.23

Jako párkát jsem byl. Jednou dokonce se současnou partnerkou. Ale já to beru ne jen jako erotickou masáž, ale celkově prostě regeneraci s dobrým happy endem. :-) Jedna masérka byla fakt dobrá, ta mi dělala pomalu i kosmetiku. Ono jde o to, jak se na to nastavíte a co od ní čekáte. Třeba čisticí pěna na pleť mě fakt překvapila. Ale bylo to moc příjemné. :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.