Diskuze

Volné diskuse

Chodíte rybařit?


Anonymni 23.07.21

Na hlásiče záběru nedá můj manžílek dopustit. Víte, on je rybář, ale spíš takový pohodář. Nahodí si ten svůj prut, nastaví hlásič https://www.sportcarp.cz/…tory-zaberu/ a jen tak sedí a kouká do vody. Nevím, co ho na tom tak moc baví, ale vypadá u toho vždy spokojeně, což je to nejlepší co se může stát.


Reagovat
Anonymni 17.09.21

Tyhle pruty jsou od těch hodně levných až po ty dražší, určitě je možnost výběru. Troufám si tvrdit, že každý rybář by si tady našel to svoje, nemusí hned to nejdražší, velmi dobře mu poslouží i ty levnější věci. Rozhodně doporučuju tento obchod – https://www.tynakupy.cz/…ruty-011056/, protože kromě prutů mají plno dalšího zboží, které využije skoro každý.


Reagovat
Anonymni 22.10.21

Ahoj, můj manžel chodí rybařit poměrně často a občas mě bere s sebou. Nedávno jsme byli na přívlači kousek od naší chaty a bylo to super. Ryby braly jak šílené! :D K Vánocům pro manžela chystám krásný campingový stoleček, který jsem sehnala na tomto webu: https://www.naturehikecz.cz/. Myslím, že z něj bude mít radost.


Reagovat
Anonymni 21.01.22

Na rybaření bych asi neměl nervy. :) Já jsem spíš cyklista, tak už vyhlížím počasí. Vlastně to máme s rybáři společné. Našel jsem výprodej skladových ležáků cyklistických potřeb, tak jsem si pořídil slušnou výbavičku. Letos bychom chtěli jet se ženou na pár dní na kole pod stan, tak jsem zvědavý. :)


Reagovat
Anonymni 27.12.22

Pořídili jsme si s manželem plastové jezírko a už se nemůžeme dočkat až budeme mít nějaké rybičky uvnitř a k tomu třeba i nějakou trávu a útes. Děti rybičky milují a já si konečně splním tu radost, na kterou jsem 5 let v baráčku čekala.


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 메이저토토사이트


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.