Diskuze

Exotické ovoce

Choroby citronovníkov


luky1111 11.01.11

sem do tejto kategorue pište všetky možné choroby čo može postihnuť citronovník(ci­tróny) pište sem. samozrejme pište aj čo može pomoct, rozne pripravky, ako sa vyvarovať chorobám. Budem rád ked sa niekto podelí o rady :-) :-)


Reagovat
Rendík 15.01.11

Na citroníku se objevila jemná pavučina,která obalila vrcholové části výhonků.Provedl jsem chemické ošetření a cca po deseti dnech se pavučina objevila opět. Pokud má někdo stejnou zkušenost budu rád za radu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.