Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Chování včel


Anonymni 30.12.22

Dobrý den, prosím můžete mi zde někdo poradit nějaký kvalitní obchod na pomůcky k chovu matek a rojení. Chci se začít věnovat včelaření a sháním veškeré vybavení pro tento skvělí koníček. Naposledy jsem se této zálibě věnoval jako kluk s mým dědečkem a rád bych se k tomu opět vrátil a měl kvalitní a čerství med.


Reagovat
Anonymni 09.02.23

Dobrý den, tak to vám moc neporadím. Možná zkuste koupit kvalitní pozinkované pletivo, aby vám neulétly včely? Haha, vtip. Ne, tak samozřejmě se mrkněte do Nasavrk, kde je velký včelařský obchod přidružený k tamějšímu včelařskému učilišti. Myslím, že mají i internetový obchod. Jinak skvělí koníček se píše s tvrdým y :)


Reagovat
Anonymni 21.06.23

Dobrý den, chov včel je poměrně komplexní záležitost. Jako ten pán anonymní nad vámi je taky hodně vtipný… Hahaha, to jsme se zasmáli, ty klaune. Ty jsi musel být ve škole oblíbený, co? :-) Jinak co se týče toho vybavení, doporučuji mrknout po bazarech nebo se seznámit s nějakým starším včelařem. Většinou mají plné zahradní altány různého vybavení, které ti rádi za drobný poplatek odprodají. :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.