Diskuze

Balkonové rostliny

Chryzantéma -přezimování doma


kytička2 29.12.12

Ahojky, jsem tu nová, a potřebovala bych poradit. Letos na podzim jsem měla chryzantemy ze supermarketu, nechala jsem je podle návodu)přejít mrazem(omrzly jim květy) a následně jsem je dala na chodbu domu na schody, kde mam teplotu asi kolem 10 stupňů. Rršky krásně oschly, tak jsem je před Vánocema ostříhala na výšku kolem 10 cm s tím, že budou zimovat a spát. A jen tak občas zalila. Jenže ony si pustily výhony s listy, takové chudinkovaté, asi 5 – 10 cm dlouhé, světle zelené a poměrně křehké. Co mám s nima dělat, aby mi přežily do jara?


Reagovat
best price 05.04.13

The software is designed to put Facebook front and center on Android smartphones-ahappydeal reviews. ahappydealrevi­ews. com/


Reagovat
HaGr 06.04.13

Já je pokaždé strčím do záhonku, ale takové, jaké byly, už nikdy nejsou :?.

Příspěvek upraven 08.04.13 v 10:55


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.