Diskuze

Volné diskuse

Chytrá domácnost


Anonymni 30.05.22

Zdravím vás všechny, chtěl jsem se zeptat, zda a případně do jaké míry používáte doma prvky chytré domácnosti? Mně se hodně líbí systém Homee Becker, ale vím, že je spousta jiných jednotek. Teď máme doma Alexu od Amazonu a tou ovládáme světla, ale do rodinného domu bych si dovedl představit i klidně něco komplexnějšího. :)


Reagovat
Anonymni 02.06.22

Přemýšlíme nad tím taky. Jeden můj známý mi říkal, že je to dobrá investice. No, přiznám se, že já tím úplně přesvědčený nejsem, ale na druhou stranu dneska je to už prakticky běžná věc. Chytré žárovky a podobné věci má dneska doma kde kdo a pokud se najde systém, který skutečně funguje a dá se na něj spolehnout… Jen člověk nesmí být otrok toho systému. ;-)


Reagovat
Anonymni 04.06.22

It's an unexpected fortune to find good information, and I think I'll find a lot of luck after I get to know this place Thank you so much for helping me a lot토토사이트


Reagovat
Anonymni 04.06.22

Za mě je chytrá domácnost jednou z nejlepších vymožeností současnosti. Ještě před pár lety jsem si nedokázala představit, že bych mohla vše ovládat pouze pomocí mobilu a jednoduché aplikace, ale teď to konečně funguje. Běžně mi takovým způsobem jde ovládat i kapková závlaha, z čehož mám asi největší radost.


Reagovat
Anonymni 15.06.22

This is verified legit source of my research. I`ve come here kindly just to find a way to boost my knowledge and give me such a credit. You know, when I started blogging, the only thing that came to my mind was how will I be like you guys. I kept digging and continued what I've found and I saw the word Backlinks. It should be helpful, and vice versa, and it should be relevant and meaningful to yours. Do you have any suggestions? Might want look on ours: 모바일 온라인슬롯


Reagovat
Anonymni 26.01.23

Kdybych se vážení zahrádkáři před lety stejně jako dnes syn už zajímala o investování do půjček tak jsme mohli bydlet na vesnici a mít tam i tu chytrou domácnost a né v těch zapadlých uličkách hlavního města jako jsme na tom do teď. Hrozně mě to sídliště deptá.


Reagovat
Anonymni 08.02.23

Tak to my doma teda bohužel snad kromě televize žádné chytré vychytávky nemáme. Je ale teda pravda, že já jsem si teď koupila chytrý náramek. To se ale nepočítá. Jinak ale musím říct, že je to parádní věc. Nečekala jsem, že pro to najdu tolik využití. Dokonce jsem si k němu přes https://www.mibandshop.cz/…i-mi-band-7/ sehnala i pár stylových náhradních řemínků.


Reagovat
Anonymni 07.03.23

Tak to já mám doma pouze chytrou televizi. Je to ale super věc. Nemůžu si to vynachválit. Mám díky ní okamžitě přístup skoro ke všem streamovacím službám a to je super. Člověk se takto může okamžitě podívat na cokoliv. Já jsem si takto nedávno například dával maratón filmů s mou oblíbenou herečkou Scarlett Johansson. :)


Reagovat
Anonymni 08.03.23

Jako chytrá domácnost je určitě super záležitost. My máme takhle automatizované textilní roletky den noc, kdy se nám podle světla sama zatahují okna. No a pak samozřejmě žárovky, zásuvky, vypínače. Hodně mě teď baví chytrý zámek, ale tam máme takový hybrid, který jde otevřít i klíčem. :) Přeci jenom bych se pak rád dostal do bytu.


Reagovat
Anonymni 02.12.23

Teď na pivo mně jeden kamarád který pracuje pro zámečnictví praha říkal jak je ta chytrád omácnost vlastně naprosto nedokonalá. Že se tam sice řada lidí nedostane, ale jakmile zapomenete nějaké přístupové údaje tak jste nahraní a nikdo vám s tím prostě nepomůže. leda specializované IT firmy.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.