Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Cibule nebo sazečky


smajlicek90 16.04.13

Chtěla bych poradit jestli u těchto kytiček koupím cibule nebo rovnou sazeničku? koukala jsem po zahradnictví a marketech a zatím jsem na ně nenarazila možná je ještě brzo ale jestli to je z cibule tak by mi taky mohli vyrůst až na podzim :-D bohyška barvínek šťavel kopretiny lobelky krásnoočko kyhanky libavky

a ještě se Vás rovnou zeptám jakou zkušenost máte s mečíky dneska jsem si chtěla koupit cibulky a kamarádka mě odradila že prý jsou hezké ale jakmile vykvetou tak jak jsou vysoké tak se jakoby rozplyznou, spadnou na stranu a vypadají ošklivě?


Reagovat
Re: smajlicek90 | muškatek 16.04.13

Zdravím, všechny kytičky co jste vyjmenovala jsou trvalky koupíte třeba vHormbachu teď a když neseženete tak na podzim. Mečíky sadím už asi 20 let sázím hustě aby se nekáceli, a taky je přiváži ke kolíku, jsou to moc krásné květiny já je nosím na hřibitov, svým blízkým po celé léto. Tak ať se Vám daří.


Reagovat
Re: muškatek | emilka12 16.04.13

Ježiš marja to je krása. 8o :mavam:


Reagovat
Re: emilka12 | pckop 16.04.13

Sazenice trvalek kupte v zahradnictví nebo objednejte na internetu. Dobře zakořeněné v květináči můžete sázet kdykoli. Mečíky kupte. Použijete je k řezu nebo po odkvetení seříznete. Mečíky se nevyvracejí pokud je nasázíte hluboko, vršek hlízy 10 cm pod povrch.


Reagovat
emilka12 16.04.13

Já jsem letos taky koupila cibulky, tak jsem zvědavá jaké budou. Mám je předpěstované, kdy je mám zasadit a čím je mám pohnojit. :?: Mám kuřince, kravsky hnuj, npk a ktystalon. Předem dekuji za rady :) :mavam:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.