Diskuze

Balkonové rostliny

Čím hnojit durmany?


JaSe 24.05.10

Loni jsem si na trhu koupila 4 durmany. Tři trvalky a jeden jednoletý. Jednoletý nepřežil výkopové práce, trvalé ano. Před třemi týdny jsem je dala do květináčů a zatím posadila na záhon. Zasadila jsem je do půdy pro balkonové rostliny. Čím a kdy bych je měla hnojit? Jak často? Chtěla bych, aby kvetly, myslím, že rostliny už jsou dost staré na to, aby kvetly. Jsou na sluníčku skoro celý den.


Reagovat
jahulka 04.06.10

Já durmany hnojím hnojivem pro balkonovky a to dost často – tak jednou týdně. A hodně zalévám, pak mi kvetou celé léto. Je to taková dost hladová kytka. :-)


Reagovat
interpreter 05.06.10

Doporucuji krystalicke hnojivo (doporucuji Plod a kvet : http://www.hobby-garden.cz/…vet-500g-331). Je treba hodn zalevat a casto hnojit, minimalne 1× tydne, ale klidne dat male mnozstvi hnojiva do kazde zalivky. Jinak si myslim, ze na kvety ma durman jeste cas, bylo ted dlouho osklivo a zadne slunicko, pokud ted to pocasi chvili vydrzi, tak urcite nasadi poupata.


Reagovat
Pavel Z 29.06.14

Prosím o radu žloutnou listy: PROČ Děkuji za radu


Reagovat
Re: Pavel Z | interpreter 29.06.14

[citace] @Pavel Z píše: Prosím o radu žloutnou listy: PROČ Děkuji za radu [/citace] Zkuste přidat tekuté železo.


Reagovat
pucek 29.06.14

To železo bych přidala, jestli celkově žloutnou všechny listy zároveň. Jestli ale občas zežloutne list, tak to nic není.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.