Diskuze

Balkonové rostliny

Čím hnojit durmany?


JaSe 24.05.10

Loni jsem si na trhu koupila 4 durmany. Tři trvalky a jeden jednoletý. Jednoletý nepřežil výkopové práce, trvalé ano. Před třemi týdny jsem je dala do květináčů a zatím posadila na záhon. Zasadila jsem je do půdy pro balkonové rostliny. Čím a kdy bych je měla hnojit? Jak často? Chtěla bych, aby kvetly, myslím, že rostliny už jsou dost staré na to, aby kvetly. Jsou na sluníčku skoro celý den.


Reagovat
jahulka 04.06.10

Já durmany hnojím hnojivem pro balkonovky a to dost často – tak jednou týdně. A hodně zalévám, pak mi kvetou celé léto. Je to taková dost hladová kytka. :-)


Reagovat
interpreter 05.06.10

Doporucuji krystalicke hnojivo (doporucuji Plod a kvet : http://www.hobby-garden.cz/…vet-500g-331). Je treba hodn zalevat a casto hnojit, minimalne 1× tydne, ale klidne dat male mnozstvi hnojiva do kazde zalivky. Jinak si myslim, ze na kvety ma durman jeste cas, bylo ted dlouho osklivo a zadne slunicko, pokud ted to pocasi chvili vydrzi, tak urcite nasadi poupata.


Reagovat
Pavel Z 29.06.14

Prosím o radu žloutnou listy: PROČ Děkuji za radu


Reagovat
Re: Pavel Z | interpreter 29.06.14

[citace] @Pavel Z píše: Prosím o radu žloutnou listy: PROČ Děkuji za radu [/citace] Zkuste přidat tekuté železo.


Reagovat
pucek 29.06.14

To železo bych přidala, jestli celkově žloutnou všechny listy zároveň. Jestli ale občas zežloutne list, tak to nic není.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500