Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Čím zalepit bazén?


MarkyM 10.06.12

Máme píchnutý nafukovací prstenec u bazénu a nevíme čím zalepit.Vim že je spoustu sad na lepení,ale máte někdo nějakou zkušenost s konkrétním lepidlem?U bazénu sice byli nějaký fólie,ale bez lepidla :think:


Reagovat
jirkapospa 11.06.12

Dobrý den, dříve se prodávalo lepidlo FATRACEL, které bylo vhodné na nafukovací kruhy a podobně, které se jen naneslo na dírku a ono se to samo chemickou reakcí zacelilo.Záleží tedy na druhu PVC, ze kterého máte bazén. Nevím zda ještě jsou k dostání (lepidla)ale určitě budu sledovat diskusi, sám bych se rád poučil. Krásný den a hodně slunce do bazénu. JIRKA


Reagovat
jirkapospa 11.06.12

Použijte priloženou samolepící fólii (rychlá nouzová oprava) nebo lepidlo na mekcené PVC (Vinil-ceys, Fatracel, Purocel …) nouzove na Polyuretan (Elastick , …) Postupujte po malých vrstvickách (kapkách), které rychle zaschnou a pevne se spojí s povrchem. To jsem teď našel na Inetu, Fatracel se viz. jiný článek nejaký rok nevyrábí, ale zkuste jako já do vyhledávače Seznamu loupnout Fatracel a nejdete radu.Jirka


Reagovat
Re: jirkapospa | MarkyM 11.06.12

Tak jsme koupili nějaké lepidlo, které je přímo na lepení nafukovacích míčů, bezénů, kruhů atd. Už je to zalepené a uvidíme jak to bude držet až to nafouknem. Pokud to držet nebude tak pak zkusím objednat ty lepicí fólie. Děkuji a přeji hezký den.


Reagovat
jirkapospa 13.06.12

Dejte vědět jak se daří, a nezapomeňte na jméno lepidla, nějaké se těžce kupuje…díky. :mavam:


Reagovat
Služka 21.02.13

Dobrý deň, mám taký problém že nám pes potral na bazéne ten prstenec a je to trošku väčšia diera a nevieme čo s tým máme robiť prosím poradte vopred Ďakujem.


Reagovat
Služka 21.02.13

Dobrý deň, mám taký problém že nám pes potral na bazéne ten prstenec a je to trošku väčšia diera a nevieme čo s tým máme robiť prosím poradte vopred Ďakujem.


Reagovat
Re: Služka | MarkyM 24.02.13

My měli několik děr od koček a nakonec jsme koupili obyčejné lepidlo na míče, kruhy atd. a krásně to drží :palec:


Reagovat
pinon4 22.06.14

Obrý den…mám prozbu..jak lze najít prasklinku na nafukovacím kruhu u baénu…zřejmě je dirka z vnější strany a nelze jí najít…zkoušel jsem jarovou vodu…tekuté mídlo…dokonce sem i foukal do kruhu kouř z cigerety v naději že bude dírkou unikat…potopit ho nelze…pruměr bazénu je 3,66…máte nákou radu?? děkuji mnohokrát…


Reagovat
Re: pinon4 | eHub 18.07.14

@pinon4 My jsme doma použili jen vodu s jarem (museli jsme nakonec pomazat úplně celý prstenec než se nám to podařilo najít :zed: ) a postižené místo jsme pak přelepili samolepicí záplatou: http://www.bazenyshop.cz/…y-na-lepeni/.


Reagovat
Rudolf Novotný 09.06.16

Dobrý den mám velikou prosbičku, nemůže mi někdo poradit jak najít malou dirku v napuštěném bazénu. Máme nadzemní bazén, ten celoroční s plechovou konstrukcí a někde nám teče, ale zřejmě je tam jen malá dírka, nemůžeme jí vůbec najít, neporadí nám prosím někdo, děkuji moc a přeji krásný den.Ruda.


Reagovat
Věra Dedková 09.07.16

Dá se zalepit dírka na dně bazénu aniž by se vypouštěla voda? a čím


Reagovat
Eva Farna 27.09.16

Dobrý den, dočetla jsem se, že nejlepší je lepit bazén lepidlem na bázi polyuretanového kaučuku, že je nejkvalitnější. S jakým konkrétním lepidlem máte nejlepší zkušenost?

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Anonymni 30.03.18

Ahoj, já jsem se s podobným problémem naštěstí nesetkal, protože máme na zahradě zabudovaný bazén do země od https://www.albixon.cz/ , ale být vámi, tak se zkusím podívat po nějakém vteřinovém lepidlu? ;-)


Reagovat
Anonymni 25.09.18

Záleží jak moc velká díra je, pokud je větší možná bych spíše uvažoval o bazénu novém, přecejen to není zas tak nákladná věc, obzvlášť když pomyslím, že se ta díra může v budoucnu opět otevřít. Třeba tady je jeden co stojí pouhé dva tísíce, což je podle mě naprosto zanedbatelná částka: https://hrackyzadobrekacky.cz/…iltraci-zx3q


Reagovat
Anonymni 28.01.20

Na zalepení bazénu je přecejen potřeba nějaké kvalitnější lepidlo. Když praskl bazén nám, manžel objednal průmyslové lepidlo z https://www.adamos.cz/…lova-lepidla a to fungovalo velmi dobře, takže doporučuji koupit právě to.


Reagovat
Anonymni 14.02.21

Tak o tohle jsem se já s mým milovaným drahým vůbec nestarala. Koupili jsme totiž bazén na internetu od albixonu – https://www.albixon.cz/bazeny/. Ti lidé, kteří v té firmě pracují jsou opravdu kapacity ve svém oboru. Nezažila jsem vstřícnější jednání na individuální úrovni. Kdyby prodávali hrnce, určitě by mi je prodali!


Reagovat
Anonymni 02.05.21

Manžel lepil kruh u bazénu nějakým lepidlem z práce. Lepí s ním úplně všechno :-D . Kruh byl každou chvíli píchnutý, protože sousedi mají kočky a ty nevím, jestli se chodily do bazénu napít, nebo se jim kruh líbil, každopádně byl od nich každou chvíli propíchnutý, tak jsem si našli montovaný bazén na https://www.top-bazeny.cz/ a máme klid.


Reagovat
Anonymni 16.12.21

Právě z tohoto důvodu bych nafukovací bazén asi nikdy nechtěl. Může prostě strašně jednoduše prasknout a člověk má rázem po zábavě. Já si chtěl letos koupit zapuštěný bazén, ale nakonec se ukázalo, že je to moc drahá záležitost. Místo něj jsem si tedy svépomocí na zahradě postavil alespoň zahradní jezírko.


Reagovat
Anonymni 20.05.22

My jsme se s údržbou bazénu trápili hned první léto po zakoupení a vybudování zapuštěného bazénu do země, jelikož jsme si od nikoho zkušeného nenechali poradit a to byla chyba :-) Dnes už samozřejmě víme, jakou pořídit chemii a navíc jsme si z internetu objednali vysavač (ten vyšel díky slevovému kuponu z https://slevovykupon.net/ na něco málo přes 1500 Kč) a jsme s ním nadmíru spokojeni.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.