Diskuze

Exotické ovoce

Citrusy - citróny a mandarinky


saprle 18.09.16

Dostala jsem venkovní citrusy, které mám NA ZAHRADĚ přes 5roků. Co s nimi dál? Dočkám se někdy aspoň květů, nebo budu mít v zahradě jenom keře s velkými trny? Nikde jsem se o citrusech, které vydrží přes zimu venku nic nedozvěděla, tak jestli někdo něco ví, tak prosím napište! :nevim:


Reagovat
Anonymni 13.06.22

Několikrát jsem je zkoušela a nikdy se mi to pořádně nepodařilo. U nás je prostě na citrusy asi zima. A to jsem je měla ve speciální místnosti, kde je přes trojcestný směšovací ventil vyvedený třetí tepelný okruh na vytápění pro náročné rostliny. No, stejně se nedaří. Ale s tím se asi nedá nic dělat. Zase máme doma jiné pěkné věci. :)


Reagovat
garryy 15.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 15.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.