Diskuze

Popínavé rostliny a živé ploty

Clematis prezident


goldenka 20.03.14

Mám prezidenta 4 roky a letos ho potřebuji ostříhat až u země, kvůli rekonstrukci treláže. Vymotat to nejde. U země už má centimetrový pupeny. Obroste zase a pokvete letos? Správně se má stříhat jen lehce. Jak ho stříháte vy? Máte zkušenost s ustřihnutím pár centimetrů nad zemí? děkuji :kytka:


Reagovat
Marlanda 22.03.14

Já myslím, že vám určitě pokvete. Možná později, ale pokvete. Já taky často stříhám víc, než se u jednotlivých druhů doporučuje, protože se mi nelíbí ta suchá spodní část. Jeden klematis mi úplně zmizel, nejspíš z úžehu, že jsem myslela, že je po něm, ale po několika měsících se zase objevil a začal kvést.


Reagovat
Anonymni 31.01.21

Ahoj, já jsem si taky pořídila clematis a postupovala jsem při jeho péči dle návodu z https://homezin.cz/…-k-pestovani Střáhám jej celkem často a nikdy s kvetením problém nebyl, takže bych se toho nebála.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.