Diskuze

Volné diskuse

Co dělat na podzim?


Anonymni 20.11.23

Tak co? Už máte sklizenou zahradu a taky nevíte, co s tím volným časem? Já jsem se teď vysloveně nudil. Těšil jsem si na Oktagon livestream z Německa, který byl fajn. Ale co dělat před tím a po tom? Venku hnusně, takže toho člověk moc neudělal… no, už aby bylo zase jaro. Zima není fakt pro mě. :)


Reagovat
garryy 21.11.23

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Anonymni 14.12.23

Spíš si říkám, jak se k tomu běžně přinutit a přimět, protože já teda teď na podzim mám fakt problém s energií. Když už něco fakt potřebuji udělat, tak si dám kratom ale jako celkově toho je na mě prostě tak nějak moc. Ale to je to předvánoční období, kdy jsou prostě všichni lidi z marketingu a služeb tak nějak na matracích a makají jak vzteklí. :)


Reagovat
Anonymni 17.12.23

Já na podzim většinou tak nějak hodnotím rok a protože se nedá na zahradě nic už moc dělat, tak třeba reviduje investice do dluhopisů a celkově prostě tohle investiční portfolio, co mám. Prostě a jednoduše přesunu tu svoji pozornost na něco trochu jiného. :) Ale jako chápu, že ne každý to tak má.


Reagovat
Anonymni 28.12.23

Taky jsme teď měli takové období, kdy jsme se se ženou celkem nudili. Doma není moc co dělat. Objevili jsme ale super věc – erotické masáže Byli jste na tom někdy? Jestli ne, tak určitě doporučuji vzít vaši drahou polovičku a na nějakou párovou erotickou masáž zajít. Nás to třeba úplně uchvátilo. Příští týden se chystáme jít znovu. :)


Reagovat
Anonymni 10.01.24

Na pořadu dne je určitě údržba zahrady. Na podzim jsem vždycky čistil okapy. Letos, respektive vloni, jsem to už nedělal, ale pomohla mi firma na práce ve výškách. A teda musím říct, že na letošek mám naplánované čištění střechy od mechu a už to asi taky nebudu dělat sám, ale naopak si na to najmu profesionály.


Reagovat
garryy 10.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 10.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
Anonymni 11.01.24

Já si podzim, ale spíš zimu užívám :-) . Na podzim máme ještě nějaké uklízení na zahradě a kolem domu, ale v zimě venku práce není, tak sedíme u krbových kamen, povídáme si, nebo poslouchám audioknihy . Snažím se ten volnější čas využít k sebevzdělávání a hlavně odpočinku :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.