Diskuze

Volné diskuse

Co děláte na zahradě když odpočíváte?


Anonymni 04.10.21

Ahoj holky, chci se vás zeptat, jak trávíte čas na zahradě vy? My s manželem si třeba vezmeme nafukovací pytle, notebook a jdeme se koukat na harry potter do altánku, který jsme si ve volném čase přes rok postavili. Odpočinek je součástí každého dne a podle toho se také řídím v profesním životě.


Reagovat
Anonymni 05.10.21

Já si prostě jen tak ležím a buď si čtu nějakou papírovou knížku a nebo si sedím u telefon a projíždím sítě. Nedávno jsem třeba narazila na web, kde se ukazuje, jak se má dělat čevabčiči levou zadní. To jsem byla docela potěšena. Já si na toto jídlo totiž nikdy netroufla. Tchýně se vždy vytahovala jak je to jednoduché. Teď jí to vrátím.


Reagovat
Anonymni 22.10.21

Ahoj! Já si nedávno koupila skvělou a krásnou hamaku, kterou jsem sehnala na této webové stránce: https://www.naturehikecz.cz/. Původně jsem ji plánovala vozit na výlety, místo stanu, ale nakonec jsem si ji zavěsila na zahradě a přes léto jsem na ni relaxovala skoro denně. Je to opravdu moc příjemné. Je to jako lepší houpací síť! :-)


Reagovat
Anonymni 22.10.21

Já teď v poslední době, když odpočívám, tak odpočívám aktivně. Dostala jsem od dětí chytrý náramek s krokoměrem, tak chodím, abych měla za den alespoň deset tisíc kroků. Vím, že by stačilo 8 000, ale na druhou stranu si říkám, že čím více, tím lépe. A zahradu máme fakt velkou, takže když ji párkrát obejdu, tak jsem na svým. :)


Reagovat
Anonymni 19.12.21

Ahoj, já nejvíce relaxuji při přesazování kytiček. To opravdu miluji, ale vždycky se musím brzdit, protože je nemám kam dávat! :D Letos na jaře jsem si koupila skvělé kalhoty, které jsem sehnala na tomto super webu: https://armik.cz/. Mají hodně kapes, jsou omyvatelné, příjemné a hlavně velmi pohodlné, takže na zahradu jsou prostě perfektní!


Reagovat
Anonymni 21.12.21

Odpočívat na zahradě? To neznám. :D Ale teď vážně. Když mám volný čas, tak si zahradu zvelebuji. Já beru jako odpočinek právě to, že dělám nějakou práci na zahradě. :) Třeba rozvod vzduchotechniky ze šroubového kompresoru. To byla moje hlavní meta na letošní podzim a musím říct, že se to povedlo na výbornou. Měl jsem trochu strach, že dlouhý vzduchovod kompresor neutáhne, ale nakonec to má docela dobré tlaky. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.01.22

Ahoj, já když mám čas na odpočinek, tak si obléknu sportovní oblečení a na zahradě si zacvičím Jógu. Teď jsem si koupila novou skvělou sportovní podprsenku z tohoto eshop second handu: https://www.onlinesekac.cz/. Navíc má tento e-shop také sekci tržiště, kde se dají sehnat fakt levné kousky přímo od lidí a něco tam i prodat.


Reagovat
Anonymni 21.01.22

Já na zahradě moc neodpočívám. Všude tam vidím práci. To raději vyrazím třeba na ryby. Nedávno jsem si koupil rybářské lehátko se spacákem, tak se těším, až ho letos poprvé vyzkouším. Ryby a rybaření jsou na tohle super. Odpočnete si a ještě domů přinesete nějaký úlovek. Když se tedy zadaří. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.