Diskuze

Volné diskuse

Co děláte na zahradě když odpočíváte?


Anonymni 04.10.21

Ahoj holky, chci se vás zeptat, jak trávíte čas na zahradě vy? My s manželem si třeba vezmeme nafukovací pytle, notebook a jdeme se koukat na harry potter do altánku, který jsme si ve volném čase přes rok postavili. Odpočinek je součástí každého dne a podle toho se také řídím v profesním životě.


Reagovat
Anonymni 05.10.21

Já si prostě jen tak ležím a buď si čtu nějakou papírovou knížku a nebo si sedím u telefon a projíždím sítě. Nedávno jsem třeba narazila na web, kde se ukazuje, jak se má dělat čevabčiči levou zadní. To jsem byla docela potěšena. Já si na toto jídlo totiž nikdy netroufla. Tchýně se vždy vytahovala jak je to jednoduché. Teď jí to vrátím.


Reagovat
Anonymni 22.10.21

Ahoj! Já si nedávno koupila skvělou a krásnou hamaku, kterou jsem sehnala na této webové stránce: https://www.naturehikecz.cz/. Původně jsem ji plánovala vozit na výlety, místo stanu, ale nakonec jsem si ji zavěsila na zahradě a přes léto jsem na ni relaxovala skoro denně. Je to opravdu moc příjemné. Je to jako lepší houpací síť! :-)


Reagovat
Anonymni 22.10.21

Já teď v poslední době, když odpočívám, tak odpočívám aktivně. Dostala jsem od dětí chytrý náramek s krokoměrem, tak chodím, abych měla za den alespoň deset tisíc kroků. Vím, že by stačilo 8 000, ale na druhou stranu si říkám, že čím více, tím lépe. A zahradu máme fakt velkou, takže když ji párkrát obejdu, tak jsem na svým. :)


Reagovat
Anonymni 19.12.21

Ahoj, já nejvíce relaxuji při přesazování kytiček. To opravdu miluji, ale vždycky se musím brzdit, protože je nemám kam dávat! :D Letos na jaře jsem si koupila skvělé kalhoty, které jsem sehnala na tomto super webu: https://armik.cz/. Mají hodně kapes, jsou omyvatelné, příjemné a hlavně velmi pohodlné, takže na zahradu jsou prostě perfektní!


Reagovat
Anonymni 21.12.21

Odpočívat na zahradě? To neznám. :D Ale teď vážně. Když mám volný čas, tak si zahradu zvelebuji. Já beru jako odpočinek právě to, že dělám nějakou práci na zahradě. :) Třeba rozvod vzduchotechniky ze šroubového kompresoru. To byla moje hlavní meta na letošní podzim a musím říct, že se to povedlo na výbornou. Měl jsem trochu strach, že dlouhý vzduchovod kompresor neutáhne, ale nakonec to má docela dobré tlaky. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.01.22

Ahoj, já když mám čas na odpočinek, tak si obléknu sportovní oblečení a na zahradě si zacvičím Jógu. Teď jsem si koupila novou skvělou sportovní podprsenku z tohoto eshop second handu: https://www.onlinesekac.cz/. Navíc má tento e-shop také sekci tržiště, kde se dají sehnat fakt levné kousky přímo od lidí a něco tam i prodat.


Reagovat
Anonymni 21.01.22

Já na zahradě moc neodpočívám. Všude tam vidím práci. To raději vyrazím třeba na ryby. Nedávno jsem si koupil rybářské lehátko se spacákem, tak se těším, až ho letos poprvé vyzkouším. Ryby a rybaření jsou na tohle super. Odpočnete si a ještě domů přinesete nějaký úlovek. Když se tedy zadaří. :)


Reagovat
Anonymni 26.06.22

My si buďto hrajeme s dcerou na písku, trampolíně, nebo jezdíme na kole. To jí hodně baví. Já cyklistiku miluju. Než jsme měli dceru, tak jsem jezdila každý den minimálně 15 km, tak mi to teď dost chybělo, ale už se k tomu pomalu zase vracím a mám parťačku. Na jednu stranu jsem ráda za odpočinek, protože mě dost bolely kolena. Byla jsem s nimi u ortopeda a byla mi doporučená kloubní výživa pro sportovce, tak jsem si ji objednávala z https://www.cycology.cz/…vyziva-c751/ a teď jak jsem měla pauzu, tak je to lepší.


Reagovat
Anonymni 27.06.22

Tak to já mám svůj program na zahradu jasný. Když se mi nic nechce, vytáhnu si lehátko na sluníčko (hlavu mám vždy zásadně ve stínu) a k tomu si dám nějaký dobrý letní drink a ovoce, nebo něco dobrého odsud: https://www.vasepekarna.cz/. Letos jsem to ještě nestihla ani jednou, ale už se ta to strašně těším! :-)


Reagovat
Anonymni 29.06.22

Já třeba na zahradě hrozně ráda poslouchám nějakou dobrou hudbu. Mám takový ten přenosný reproduktor, který si vždycky beru pod pergolu. Dřív jsem hudbu poslouchala pouze v autě přes autoradio, ale od té doby, co jsem jako dárek dostala ten reproduktor, tak jsem si zvykla, že si ji vlastně můžu brát všude s sebou. :)


Reagovat
Anonymni 30.06.22

My s manželem se uděláme sami pro sebe. Takže taková erotická masáž pro muže podaná hned na zahradě, tak ta má taky něco do sebe. Nechci nikomu nic napovídat, ale jestli nevíte, co dělat na zahradě, tak zasaďte thůje a užijte si to soukromí. Stojí to za to! :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 29.06.23

Tyjo, to nezní špatně haha. Tady ty erotické masáže bych už dlouho rád zkusil. Já ale teda spíš uvažuji, že si na to zajdu do nějakého salonu a nechám si takovou masáž udělat od nějaké profesionálky. Na druhou stranu si ale říkám, že takto v domácím prostředí by to také mohlo mít něco do sebe. :)


Reagovat
Anonymni 31.10.22

Já na zahradě často čtu nějakou knížku. Vytvářím si tak prostě prostředí, které mám moc ráda. Už mně chybí jenom houpající křeslo, hihi. No a když mám více času, tak se jdu projít někam do lesa. S sebou zásadně netahám PET, ale beru jen filtrační konvici. Jsem tak propojená více s přírodou.


Reagovat
Anonymni 17.06.23

Když odpočívám, tak nedělám nic :-D . Ležím na zahradním lehátku, nebo sedím v pergole a jen tak koukám a přemýšlím, co bychom na zahradě mohli ještě udělat, nebo si jen prostě užívám ten klid a pohodu, která vydrží vždycky jenom chvíli, protože máme 2 děti, které neustále něco potřebují :-D . Nebýt zahradní sestavy , kterou jsme si sem pořídili, tak by odpočívání nebylo zdaleka tak pohodlné :-) .


Reagovat
Anonymni 09.07.23

Docela často jsem byla zvyklá na to projíždět si různé katalogy, ale dnes už je to spíše o tom že na telefon otevřu muudlabs.cz a užívám si toho jak si mohu vybírat opravdu vynikající doplňky stravy. Jeden by neřekl jak mu to postupem času bude zlepšovat život.


Reagovat
Anonymni 28.02.24

Já třeba šermuju :-D . začal jsem chodit na historický šerm a jednou týdně je málo, tak si doma zkouším jednotlivé postoje a pohyby ruky. Možná, že to pro sousedy vypadá komicky, ale mě to baví a děti se ke mě přidávají. Sice jen tak pobíhají, ale mají z toho tak radost. Samozřejmě bez meče. Meč a všechno další vybavení, které jsem si objednal zde si beru jenom na hodinu :-) .


Reagovat
samkumar10090 28.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.