Diskuze

Volné diskuse

Co děláte na zahradě když odpočíváte?

Anonymni 04.10.21

Ahoj holky, chci se vás zeptat, jak trávíte čas na zahradě vy? My s manželem si třeba vezmeme nafukovací pytle, notebook a jdeme se koukat na harry potter do altánku, který jsme si ve volném čase přes rok postavili. Odpočinek je součástí každého dne a podle toho se také řídím v profesním životě.

Reagovat
Anonymni 05.10.21

Já si prostě jen tak ležím a buď si čtu nějakou papírovou knížku a nebo si sedím u telefon a projíždím sítě. Nedávno jsem třeba narazila na web, kde se ukazuje, jak se má dělat čevabčiči levou zadní. To jsem byla docela potěšena. Já si na toto jídlo totiž nikdy netroufla. Tchýně se vždy vytahovala jak je to jednoduché. Teď jí to vrátím.

Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.