Diskuze

Balkonové rostliny

Co do truhliku?


bubli 07.06.10

Vlekle deste mi naprosto znicily muskaty a zustala mi vzdy tak jedna chaba rostlinka na truhlik. Chci do truhliku zasadit neco jineho. Ma nekdo radu co by se tam ted dalo jeste dat?


Reagovat
jahulka 07.06.10

Já myslím, že ještě není pozdě. Buď bych koupila nové nepřevislé muškáty nebo afrikány a dosadila bych je mezi ty poškozené. Ty bych ořezala, oni obrostou. A hnojit a hnojit – tak jednou týdně. Určitě se to podaří. Hodně zdaru!


Reagovat
thea 08.06.10

tak souhlasím s afrikány,vydrží všechno,měla jssem je 2 roky ,ale nikdy mi moc nevyrostly,nevím proč:-( nebo můžeš zkusit surfinky-rostou rychle,verbeny-ty mám ale poprvé a nevím,jak rychle porostou :roll: . je to děs to leptošní jaro,jindy mám už vše rozkvetlé,ted prdlajs… :-?


Reagovat
kyti5 18.04.11

Tak jsem zvědavá čím zkrášlíte svá okna letos co sázíte do truhlíků a už sázíte ,nebo čekáte po zmrzlých?

Loni jsem měla muškáty a molici a letos si to asi zopáknu , měla jsem už verbeny, surfinky, petunky ale muškáty se mi nejvíc osvědčily,mám okna na jih tak proto. :wink: :wink: :wink:


Reagovat
buliznik 18.04.11

já mám převážně nízké afrikány,ty snesou všechno a vloni jsem si koupila převislé fuchsie a byly moc pěknéale nesnášejí přímé slunce. :palec:


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500