Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Co do truhlíku k bazénu?


Pinkie 17.06.16

Ahoj, chci se zeptat, co máte v truhlíku u bazénu. Do země nic dávat nechci, představuju si spíš nějaký bytelný keramický květináč s yuccou nebo tak něco.

Nemáte nějaký tip nebo vlastní foto ze zahrádky?


Reagovat
Anonymni 12.07.18

Nedávno jsme si na https://hrackyzadobrekacky.cz/…-132-cm-dwnw koupili bazén, který jsme zapustili do země. Jako dekorace k němu se nám osvědčila vrba, která v přírodě nechybí u žádného zdroje vody.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.