Diskuze

Pokojové rostliny

Co je to za kytku


Lussi14 01.02.13
Dobrý den všem, chtěla bych se zeptat jaký je název této kytky a proč mi nyní uvadá? Mám jí několik let a krásně rostla, ale v poslední době listy ztrácí barvu a usychají...Děkuji
Reagovat
emilka12 01.02.13
Syngonium, Možná ji moc zalíváš. Ona přez zimu moc vody nepotřebuje. Já ji zalívám až je vysušená. Mám čtyři ale lístky sem tam usychají, to je zimním obdobím, suchy vzduch teplo a málo světla.
Reagovat
babi.lida 03.02.13
Dobrý den,
prosím o pomoc. Na podzim jsem dostala od známé několik květin (stěhovala se)a všem se dobře daří, s výjimkou jedné. Bohužel ani nevím, jak se jmenuje, tak nemohu nikde vyhledat, co jí chybí, ani se jinde zeptat. Na podzim byla květina krásně do hněda zbarvená, jen měla některé listy už tenkrát zaschnuté. Teď ji od konců usychají všechny (téměř) listy, i ty které už u mně nově vyrašily. Také barva se změnila více do zelena. Nevíte, prosím, co s tím, nebo alespoň, jaká je to květina?
Také jsem dostala amarylis, ale i když byla přes zimu v chladu a v šeru, nezaschly jí všechny listy a také nevím, co teď s tím. Mám staré, ale zelené listy uřezat, aby cibule nově vyrašila?
Děkuji všem za pomoc a zdravím.
Ludmila
Reagovat
Re: babi.lida | babi Lída 03.02.13
Omlouvám se, to patřilo jinam.
Ludmila
Reagovat
emilka12 03.02.13
A topení topí, jestli ano tak je to přícina zaschlích listu. Já Amarilku nikdy nestříhala..
Reagovat