Diskuze

Pokojové rostliny

Co je to za orchideje?


MarkyM 01.03.13

Zdravím, dostali se ke mě tyto orchideje a nevím o jaký jde druh. Víte to někdo? Děkuji


Reagovat
Tereza5555 01.03.13

Ahoj, tu první orchidej bych typovala na Dendrobium nobile, ale s tou druhou ti asi neporadím, tu neznám a netuším jak by se mohla jmenovat, ale kdybych to náhodou zjistila tak napíšu, nebo kdyby jsi to zjistila ty, napiš to sem, prosím, docela by mi to zajímalo, jak se jmenuje.


Reagovat
MarkyM 01.03.13

@Tereza5555

díky moc.No pokud to vůbec orchidej je, ale bylo mi řečeno že jo.


Reagovat
Re: MarkyM | KattyCaprio 14.03.13

[citace] @MarkyM píše: @Tereza5555

díky moc.No pokud to vůbec orchidej je, ale bylo mi řečeno že jo. [/citace] Hm, něco podobné jsem viděla v květinářství – je to nějaký jiný druh orchideje, ale rozhodně to není samotná orchidej :mrgreen: :palec: a nesmí se moc přelívat! Stačí ji zalít 1–2 týdně :mavam:


Reagovat
Tereza5555 02.03.13

Jo, jo to určitě jsou obě orchideje, to je poznat.


Reagovat
Dominik Mik 22.04.13

Cherrin!!!Teď zase taštičky. Strč to už někam. Vlož sem něco co se týká této diskuse a né taštičky a elektroniku!!! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.