Diskuze

Pokojové rostliny

Co je tohle za rostlinu?


rigo 02.01.11

Nasla jsem to v lete i s kvetinacem jako suchou haluz venku na dvore, tak jsem to vzala a zacala zalevat, a vyrostli tomu takoveto zvlastni listy. Fikusoidni to neni, nema to tu bilou stavu, a patrala jsem, no nic s podobnymi listy jsem nenasla. Ma to celkem rado vodu i vyssi teplotu, aspon tedy dle toho, ze tomu listy rostou, i kdyz ji uz par i opadlo. Jak male, tak i velke listy jsou stejneho tvaru. Dekuji za odpoved!


Reagovat
Re: rigo | misoska 12.08.16

Je to hledíkovka, nemesia.


Reagovat
Jonas.V 04.05.16

Nevíte někdo co je tohle za rostlinu? http://www.jpeg.cz/obrazek/e97A


Reagovat
Davima 16.09.16

Prosim o radu co je to


Reagovat
Asawa18 24.09.16

Vypadá trochu jako fikus, ale na vetvicce je vícero listů, navíc roste z pecky – jako avokádo ale zelená, menší, placatejsi, úplně hladká… Moc děkuju!


Reagovat
Veronika Španerová 07.10.16

Dobrý den, nevíte prosím co je tohle za květinu?


Reagovat
Re: Veronika Španerová | pucek 08.10.16

To je překrásná květina Mandevilea, mám jí taky už docela velkou.


Reagovat
Aleš6 20.11.16

Dobrý den, neví někdo co je tohle za rostlinu? Kdysi nám ji někdo dal, ale nevíme co to je a tudíž nevíme, jak se o to starat. Děkuji za odpověď.


Reagovat
Kult@email.cz 26.11.16

A tohle by někdo neznal? Koupil jsem to u Vietnamců za 25 korun:)


Reagovat
Re: Kult@email.cz | Aleš6 26.11.16

Zkus aplikaci flowerchecker, tam mi pomohli.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.