Diskuze

Balkonové rostliny

Co místo macešek?


MarkyM 17.05.12

Ahoj, na severní straně mám v truhlíku macešky.D,aří se jim jsou krásné,ale prý kvetou jen do června a tak potřebuji poradit co dát místo nich. Nechci tam nic převislého :think:


Reagovat
kyti5 17.05.12

Ahoj tak zkus voskovky, nebo lobelky jsou nenáročné oboje a vydrží kvést až do podzimu /lobelky vždy sestřihneš a zase pěkně obrazí , dnes měli bílé, sv. modré, tmavší modré a i fialkové/ :dance: :dance: :dance: :dance:


Reagovat
MarkyM 17.05.12

@kyti5

Jéé tak voskovky mě nenapadli, lobelky teď nevim jak vypadaji,jdu pohledat,děkuju :kytka:


Reagovat
kyti5 17.05.12

lobelky ti budou růst jen tam kam jim dovolíš ty sama – nemusíš je nechat převislé ale budeš-li je stříhat budou krásně bohaté- tak ti přeji šťastnou ruku při výběru :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Re: kyti5 | AlOn 13.09.13

Lobelky. Mám zkušenost, že lobelky nesnáší přihnojování. Jsou to takové krásné kytička a skromné.


Reagovat
MarkyM 17.05.12

@kyti5

Moc děkuji :hug:


Reagovat
Re: MarkyM | MarkyM 22.05.12

A šlo by dát do truhlíku jak lobelku tak voskovku?Nebo by to nebylo hezký?


Reagovat
kyti5 22.05.12

jistě zkombinuj to, fantazii se meze nekladou :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:


Reagovat
Re: kyti5 | MarkyM 07.06.12

Prosím, máte někdo fotku lobelky?Já jí nemůžu nikde sehnat a nebo nevim jak vypadá :oops:


Reagovat
emilka12 07.06.12

@MarkyM Ta rozkvetlá je kupovaná a ta nerozkvetlá tu jsem si vypěstovala ze semene. :mavam:


Reagovat
MarkyM 07.06.12

@emilka12

Krása :kytka: a jsou běžně k sehnání nebo na ně mám jen smůlu?


Reagovat
emilka12 07.06.12

@MarkyM Bežně k sehnání byly.Ted nevím.já jsem je kupovala v Tesku po deseti.Snad v zahradnictví, :think:


Reagovat
Zlatuška Jírová 08.06.12

Prosím o sdělení, jak daleko od sebe mám vysázet břečťan. Chci pokrýt zeď od garáže – neomítnutá. Moc děkuji. Z. Jírová


Reagovat
Re: Zlatuška Jírová | olgas 09.06.12

[citace] @Zlatuška Jírová píše: Prosím o sdělení, jak daleko od sebe mám vysázet břečťan. Chci pokrýt zeď od garáže – neomítnutá. Moc děkuji. Z. Jírová [/citace] já nevím jak se má dávat, ale já jsem dávala tak cca 40 cm od sebe, prostě jak mi to vyšlo. :P


Reagovat
MarkyM 09.06.12

@emilka12

Tak jsem nakonec lobelky sehnala i voskovky,ale bylo to tedy umění 8) ty lobelky jsou v hrozným stavu a voskovky malinkatý, je na ně už pozdě.No uvidíme snad se sberchají


Reagovat
emilka12 09.06.12

@MarkyM Když je nasadíš do nové zemyny tak ti porostou,mělo by ale být slunko.já jsem je uklidila dnes za okno,mám je hodně
promočené.Doufám že přežijí. :nevim:


Reagovat
Re: emilka12 | MarkyM 19.06.12

[citace] @emilka12 píše: @MarkyM Když je nasadíš do nové zemyny tak ti porostou,mělo by ale být slunko.já jsem je uklidila dnes za okno,mám je hodně
promočené.Doufám že přežijí. :nevim: [/citace]

Tak co kytičky,přežily to?


Reagovat
emilka12 19.06.12

@MarkyM jeden truhlík s lobelkama je fuč. Proč mě nenapadlo je uklidit když začaly deště. Pláču a pláču. :nevim: :nevim: :mavam:


Reagovat
kyti5 19.06.12

Mně se taky letos lobelky nedaří :nevim: :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: kyti5 | ludmila60 11.06.13

Mně letos pořádně nekvetou ani surfinky, jsou jak zbité :,( :,(


Reagovat
kyti5 11.06.13

Mně macešky uhnily – zítra musím zavítat něco koupit – je špatný rok… :cert: :cert: :cert:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.