Diskuze

Balkonové rostliny

Co místo macešek?

MarkyM 17.05.12
Ahoj, na severní straně mám v truhlíku macešky.D,aří se jim jsou krásné,ale prý kvetou jen do června a tak potřebuji poradit co dát místo nich.
Nechci tam nic převislého
Reagovat
kyti5 17.05.12
Ahoj tak zkus voskovky, nebo lobelky jsou nenáročné oboje a vydrží kvést až do podzimu /lobelky vždy sestřihneš a zase pěkně obrazí , dnes měli bílé, sv. modré, tmavší modré a i fialkové/
Reagovat
MarkyM 17.05.12
"@kyti5": www.konev.cz

Jéé tak voskovky mě nenapadli, lobelky teď nevim jak vypadaji,jdu pohledat,děkuju
Reagovat
kyti5 17.05.12
lobelky ti budou růst jen tam kam jim dovolíš ty sama - nemusíš je nechat převislé ale budeš-li je stříhat budou krásně bohaté- tak ti přeji šťastnou ruku při výběru
Reagovat
Re: kyti5 | AlOn 13.09.13
Lobelky. Mám zkušenost, že lobelky nesnáší přihnojování. Jsou to takové krásné kytička a skromné.
Reagovat
MarkyM 17.05.12
"@kyti5": www.konev.cz

Moc děkuji
Reagovat
Re: MarkyM | MarkyM 22.05.12
A šlo by dát do truhlíku jak lobelku tak voskovku?Nebo by to nebylo hezký?
Reagovat
kyti5 22.05.12
jistě zkombinuj to, fantazii se meze nekladou
Reagovat
Re: kyti5 | MarkyM 07.06.12
Prosím, máte někdo fotku lobelky?Já jí nemůžu nikde sehnat a nebo nevim jak vypadá
Reagovat
emilka12 07.06.12
"@MarkyM": www.konev.cz Ta rozkvetlá je kupovaná a ta nerozkvetlá tu jsem si vypěstovala ze semene.
Reagovat
MarkyM 07.06.12
"@emilka12": www.konev.cz

Krása a jsou běžně k sehnání nebo na ně mám jen smůlu?
Reagovat
emilka12 07.06.12
"@MarkyM": www.konev.cz Bežně k sehnání byly.Ted nevím.já jsem je kupovala v Tesku po deseti.Snad v zahradnictví,
Reagovat
Zlatuška Jírová 08.06.12
Prosím o sdělení, jak daleko od sebe mám vysázet břečťan. Chci pokrýt zeď od garáže - neomítnutá. Moc děkuji. Z. Jírová
Reagovat
Re: Zlatuška Jírová | olgas 09.06.12
[citace]
**@Zlatuška Jírová** píše:
Prosím o sdělení, jak daleko od sebe mám vysázet břečťan. Chci pokrýt zeď od garáže - neomítnutá. Moc děkuji. Z. Jírová
[/citace]
já nevím jak se má dávat, ale já jsem dávala tak cca 40 cm od sebe, prostě jak mi to vyšlo.
Reagovat
MarkyM 09.06.12
"@emilka12": www.konev.cz

Tak jsem nakonec lobelky sehnala i voskovky,ale bylo to tedy umění ty lobelky jsou v hrozným stavu a voskovky malinkatý, je na ně už pozdě.No uvidíme snad se sberchají
Reagovat
emilka12 09.06.12
"@MarkyM": www.konev.cz Když je nasadíš do nové zemyny tak ti porostou,mělo by ale být slunko.já jsem je uklidila dnes za okno,mám je hodně
promočené.Doufám že přežijí.
Reagovat
Re: emilka12 | MarkyM 19.06.12
[citace]
**"@emilka12": www.konev.cz píše:
"@MarkyM": www.konev.cz Když je nasadíš do nové zemyny tak ti porostou,mělo by ale být slunko.já jsem je uklidila dnes za okno,mám je hodně
promočené.Doufám že přežijí.
[/citace]

Tak co kytičky,přežily to?
Reagovat
emilka12 19.06.12
"@MarkyM": www.konev.cz jeden truhlík s lobelkama je fuč. Proč mě nenapadlo je uklidit když začaly deště. Pláču a pláču.
Reagovat
kyti5 19.06.12
Mně se taky letos lobelky nedaří
Reagovat
Re: kyti5 | ludmila60 11.06.13
Mně letos pořádně nekvetou ani surfinky, jsou jak zbité
Reagovat
kyti5 11.06.13
Mně macešky uhnily - zítra musím zavítat něco koupit - je špatný rok...
Reagovat