Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Co na plot?


smajlicek90 16.04.13

Dali byste na plot radši vistarii nebo klematis? je to pletivo na jižní straně nad potokem před tim mám zahonek s kytickama jde mi o to aby to rychle vyrostlo co nejvíc zakrylo plot a třeba i srovnání ceny klematis jsem nasla jednu sazenicku za 60kc dekuju


Reagovat
Re: smajlicek90 | pckop 16.04.13

Vistarie hodně naroste, pak je těžká, foukne vítr a plot máte dole.


Reagovat
Anonymni 08.12.18

Ahoj, nedávno jsme si nechali od http://www.amstor.cz/pletivo namontovat nové pletivo a s tím samozřejmě přišlo na řadu i na sázení nových kytek. Musím říct, že nám se nebývale daří s vistarií, takže za mě bych určitě zkusil pěstovat tuto krásnou květinku.


Reagovat
Anonymni 10.05.21

Pěkný den ve spolek. Měl bych jeden dotaz. Budeme dělat oplocení zahrady na chatě. Již jsem se rozhodl pro pletivo. Je to nejlevnější varianta a řekl bych že asi i nejméně náročná. Jen se chci zeptat pokud tu je někdo kdo už oplocení pletivem dělal, možná to je blbý dotaz, ale jak jste řešili ukončení pletiva, např. uchycení na zeď? Musím si koupit konzole k uchycení pletiva (mám na mysli něco takového: https://www.plot-eshop.cz/…eni-pletiva/ ) a nebo to lze vyřešit i jinak?


Reagovat
Anonymni 18.05.21

Hezký den. Na chatě u nás máme tohleto obyčejné pozinkované pletivo https://eshop.mmploty.cz/…ane-pletivo/ a přemýšlíme co na něj. Díky všem za tipy, doufám že i na tomto tipu pletiva se něco chytne. Nebo máme uvažovat o změně samotného pletiva aby byl porost hezčí? Díky za případné tipy všem a nebo i za zkušenosti pokud máte stejný tip pletiva :) Krásné prožití jara přeje Marek


Reagovat
Anonymni 15.07.21

Já osobně bych dal vistárii. Z toho, že hodně vyroste a vytáhne pletivo, bych strach neměl. Nechte si v zámečnictví udělat pár jeklů, které vám to pletivo sloupek od sloupku zpevní. A máte bez problému. Nebo pokud máte šikovného manžela se svářečkou, bruskou a volným odpolednem, tak vám to určitě mile rád udělá. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.