Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Co nasadit na mokré místo?


NAJADA 07.03.15

Potřebovala bych poradit -co máme nasadit v zahradě na docela stinné, ale hlavně mokré místo? Drží se tam voda i v létě a my hlavně potřebujeme nějakou vrbu třeba, která by měla velikou spotřebu vody, abychom to místo odvlčili. A kde takovou rostlinu koupit. Děkuju :hug:


Reagovat
Re: NAJADA | Lanková 08.03.15

…na mokré místo? Já bych volila kapradiny všeho druhu a vrbičku, po té bych se podívala v zahradních centrech. Ale u odborníků, v obchoďácích toho moc nevědí…Ať se to podaří! :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.