Diskuze

Volné diskuse

Co nosíte na zahradu?


Anonymni 22.06.22

Zdravím hlavně všechny ženy, jako žena mám takový dotaz. Co nosíte na zahradu za oblečení? Já se spokojím s málem. Stačí mi klasické pracovní tričko s dlouhým rukávem. Ale třeba sousedky z obou dvou stran chodí plít záhonky pomalu ve velké večerní. Tak jsem si říkala, jestli nejsem nějaká divná. Jasně, je na mě vidět, ale jako nechápu, proč bych to měla na své zahradě, kde pracuji, řešit. Nebo jak to máte vy? Díky za odpovědi. :)


Reagovat
Anonymni 24.06.22

V tomhle horku nosím tak maximálně tílko, ale ideálně do půl těla. Když něco dělám, tak úměrně tomu, co je to za práci. ;-) Ale teď jsem stejně hlavně doma. Je tam rekuperace, tedy chládek a příjemně. V těchto vedrech, co panují v poslední době, se nedá sedět ani pod pergolou, což mě fakt mrzí.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.