Diskuze

Volné diskuse

Co nosíte na zahradu?


Anonymni 22.06.22

Zdravím hlavně všechny ženy, jako žena mám takový dotaz. Co nosíte na zahradu za oblečení? Já se spokojím s málem. Stačí mi klasické pracovní tričko s dlouhým rukávem. Ale třeba sousedky z obou dvou stran chodí plít záhonky pomalu ve velké večerní. Tak jsem si říkala, jestli nejsem nějaká divná. Jasně, je na mě vidět, ale jako nechápu, proč bych to měla na své zahradě, kde pracuji, řešit. Nebo jak to máte vy? Díky za odpovědi. :)


Reagovat
Anonymni 24.06.22

V tomhle horku nosím tak maximálně tílko, ale ideálně do půl těla. Když něco dělám, tak úměrně tomu, co je to za práci. ;-) Ale teď jsem stejně hlavně doma. Je tam rekuperace, tedy chládek a příjemně. V těchto vedrech, co panují v poslední době, se nedá sedět ani pod pergolou, což mě fakt mrzí.


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Tak na zahradu přímo tuto věc nenosíme, spíše ji tam máme nainstalovanou. Totiž jde o psí boudy pro naše čtyřnohé mazlíčky. S nimi se tak moc rádi muchláme a děláme si radost z toho jak žijeme život s mým manželem. Oni jsou všichni tak strašně moc dokonalí. Brzy budeme mít další vrh.


Reagovat
Anonymni 06.10.22

Nenosím nějaké speciální věci. Pokud se vysloveně nerýpu v hlíně, kde mám u toho fakt monterky a věci, které rovnou hodím do pračky. Na takovou tu běžnou práci mám od https://www.nakemp.cz/ vybavení a bundy do kempu a do přírody a je to fakt super. Bunda neprofoukne, je docela teplá, docela dlouho odolává vodě, i když plně vodotěsná není. A na takové to podzimní šolíchání na zahrádce je to super. ;-)


Reagovat
Anonymni 07.11.22

Nic zvláštního. Většinou nějaké oblečení na doma. Ani nevím, jestli mám zimní bundu na zahradu. Ale to je hlavně proto, že máme velký skleník a foliovníky, kde je pořád příjemně. Pěstujeme totiž i v zimě, takže to lehce vytápíme. I když teda letos s těmi cenami energií to nejspíš trochu zredukujeme, protože by pak ty rajčata stály třikrát tolik. :)


Reagovat
Anonymni 18.11.22

Tak hodně záleží na tom, co jdu zrovna dělat. Třeba na práce ve výškách beru vždy kvalitní boty i oblečení, abych byl fakt v pohodě. Na okopávání záhonů mi v létě stačí Crocsy a kraťasy. Ale teď jsem si z policejního výstrojáku pořídil super kanady, tak to bude super na práci v zimě. :)


Reagovat
Anonymni 25.11.22

No, já bych měla spíš tip co na zahradu nenosit – šperky. Právě minulý týden jsem takto na zahradě ztratila mé stříbrné náušnice visací. Můžu vám říct, že už konečně vím, jaké to je hledat jehlu v kupce sena. Nebo teda spíš náušnici v kupě listí. Trvalo to skoro celé odpoledne, ale nakonec se ji najít podařilo. :)


Reagovat
Anonymni 31.12.22

Jestli se můžu podělit o svoji zkušenost, tak určitě je dobré mít na zahradu připravené nějaké holínky. Mně se to například letos dost osvědčilo. Taky není špatné investovat třeba i do nějaké kvalitní pracovní mikiny, aby vám nebyla zima. Já mám například jednu tady odtud https://www.ardon.cz/c/356/mikiny a ta je naprosto skvělá.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.