Diskuze

Zelenina

Co pěstovat ve skleníku?


ZahradniceAmatérka 27.01.16

Ahoj :mavam: loni jsme koupili dům a s pěstováním teprv začínáme, proto prosím o radu co je nejlepší dát do skleníku? Předem děkuju :)


Reagovat
Re: ZahradniceAmatérka | Ilona 2 09.02.17

V loni jsme si pořídili skleník z polykarbonátu a dáváme tam hlavně ředkvičky, salát, papriky, okurky a cherry rajčata – nerostou tak do výšky. Používám ho i nařízkování okrazných dřevin.


Reagovat
Vellunkacz 27.01.16

Nejčastěji se dává paprika a rajče :D


Reagovat
pucek 28.01.16

Brzo na jaře se můžou dát ředkvičky a mrkev.


Reagovat
mikimajky 01.02.16

Dne ssom akurát rozrobil skleník. Ak zajtra stihnem nasadím ľadová šalát, špenát a redkovky. Tím nevadia nižšie teploty. A keď máme zimu akú máte je to v pohode. U nás zatail na najbližšie dva týždne ani v noci už mráz nehlásia. A ak aj na konci februára niečo príde už nemyslím že to bude nejako moc pod nulu. Tak to poriešim sviečkou. Koncom marca -polka apríla (podla počasia už budem do nesho sadiť asi papriky a rajčiny. A v máji aj uhorky. Vlani som mal až doi začiatku decembra papriky a rajčiny.


Reagovat
Anonymni 11.01.19

Já toho pěstuji ve skleníku poměrně hodně. Základ je, mít kvalitní skleník. Já jsem si koupila hliníkový skleník z https://skleniky-kinplast.cz/…ampre-sanus/ a je opravdu kvalitní. A začínám pěstovat už někdy v březnu. Ředkvičky, salát, mrkev a kedluby. Přes léto tam mám papriky a okurky a na podzim zase salát, kedluby a ředkvičky.


Reagovat
Anonymni 27.03.21

Na to, abyste vypěstovali něco pořádného je potřeba mít doma také zavlažovací systémy. Komu by se totiž chtělo den co den a někdy ještě několikrát za den chodit s konví na záhon? Jasně, pro někoho, komu je 65+ to je náplň života, ale já jsem mladá carevna, která na tohle nemá čas. Manžílek nám z https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/ zaplatil systém.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.