Diskuze

Zelenina

Co pěstovat ve skleníku?


ZahradniceAmatérka 27.01.16

Ahoj :mavam: loni jsme koupili dům a s pěstováním teprv začínáme, proto prosím o radu co je nejlepší dát do skleníku? Předem děkuju :)


Reagovat
Re: ZahradniceAmatérka | Ilona 2 09.02.17

V loni jsme si pořídili skleník z polykarbonátu a dáváme tam hlavně ředkvičky, salát, papriky, okurky a cherry rajčata – nerostou tak do výšky. Používám ho i nařízkování okrazných dřevin.


Reagovat
Vellunkacz 27.01.16

Nejčastěji se dává paprika a rajče :D


Reagovat
pucek 28.01.16

Brzo na jaře se můžou dát ředkvičky a mrkev.


Reagovat
mikimajky 01.02.16

Dne ssom akurát rozrobil skleník. Ak zajtra stihnem nasadím ľadová šalát, špenát a redkovky. Tím nevadia nižšie teploty. A keď máme zimu akú máte je to v pohode. U nás zatail na najbližšie dva týždne ani v noci už mráz nehlásia. A ak aj na konci februára niečo príde už nemyslím že to bude nejako moc pod nulu. Tak to poriešim sviečkou. Koncom marca -polka apríla (podla počasia už budem do nesho sadiť asi papriky a rajčiny. A v máji aj uhorky. Vlani som mal až doi začiatku decembra papriky a rajčiny.


Reagovat
Anonymni 11.01.19

Já toho pěstuji ve skleníku poměrně hodně. Základ je, mít kvalitní skleník. Já jsem si koupila hliníkový skleník z https://skleniky-kinplast.cz/…ampre-sanus/ a je opravdu kvalitní. A začínám pěstovat už někdy v březnu. Ředkvičky, salát, mrkev a kedluby. Přes léto tam mám papriky a okurky a na podzim zase salát, kedluby a ředkvičky.


Reagovat