Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Co pod bazén...


Mitoputi1
19.05.11
Koupili jsme si bazén Azuro od Mountfieldu, mají nám ho přijet v červnu montovat a my pořád nevíme, co pod něj dát... Rozměr je 5,5 x 3,7m a tak si myslíme,že by asi byla nejlepší základová betonová deska. Může někdo prosím poradit kdo má se stavěním bazénu zkušenosti...??? Co by bylo prostě nejlepší... Děkuju :-)

liška
19.05.11
No, my máme od Mountfieldu Callypso - Ikaros. Je zakopaný do země. Je pod ním základová betonová deska (štěrk, síta, beton), nalepený tvrzený polystyren a pak bazén, dokola jsme dali ztracené bednění. Máme i zatřešení, takže + prodloužení.
No, nejvíce nám poradili hlavně v Mountfieldu.
Snad jsem pomohla, když tak se ptej. :wink:

Pavla Nováková
14.07.11
Nám se nepovedla rovina a je to peklo. Příští sezónu spravíme :-)

Bajbic
02.11.11
Pod "venkovní bazény": www.bazenypatria.cz se skutečně nejlépe hodí betonová základová deska. Nemyslím, že je to těžké udělat svépomocí, plány by Vám měla dodat firma, u které si bazén objednáváte. Stačí říct sousedům, vykopat pořádnou jámu, zasypat dno štěrkem a zalít míchačkou betonu

jirka112233
12.06.12
Ahoj taky jsem koupil Azuro 407 mají ho přijet zapustit za 14 dní. Mají ho již dva kamarádi cca 2 roky a oba dělali bet. desku, takže se na to ted chystám taky. Určitě je to lepší a kolem udělej prstence betonu. Dej pozor, aby se dala v budoucnu vyměnit folie. Čili doporučuji rozebiratelnou plochu kolem(zam. dlažba, atd.)

Petr Brunclík
17.02.13
Pokud budete mít zájem mohu Vám bazén zabudovat nebo se stavbou poradit.
Petr Brunclík
www.petrostav.cz

Kormidelník
23.07.14
Vybudujte základovou desku z betonu. Určitě nebudete litovat. A navíc vám vydrží na roky rokoucí. Já ju zvládl stavět svépomoci. Není to žádná věda. Obecně mám docela dojem, že se kolem domácích bazénů dělá velká bublina, že je náročný na údržbu, čistou vodu, teplou vodu zazimování a tak. Nevím jak vy, ale nejnáročnější podle mě je si vybrat ten správný bazén a nějaký prostředek na čištění. Ale nijak to nehrotíme přes léto jen zakryju večer plachtou. A na zimu vypustíme do 1/4 nalijeme tam zazimovač a pohodička pohoda. Nesetkla jsem se s problémem typu špinavá voda, nebo studená. Sluníčko zvládne nahřát, ale pokud mate velky bazen, tak asi je potreba to posefovat jinak. Kazdopadne maji super vybaveni at uz pro zacatecniky nebo pro lidi, kteri tomu rozumi na strankach bazenovachemiepraha.cz nakupuju teraz uz jen u nich. Maji navic snad i nej ceny celkem casto nejaka akcicka a trebas tu foliu jo, tu mame uz 4 roky a je porad jak nova, takze fakt kvalitka.

tondaka
28.09.14
Zdravím. Když pominu stavební záležitosti. Jak zazimováváte bazém chemicky? já jsem letos koupil Zazimovač gold od bazenovachemiepraha.cz. doufám, že to bude ok.

Janekpan
28.09.14
Neprohloupil jste. Techneco je moje overena znacka. Pro nas penzion kupujeme tam.

zemanovaj
28.09.14
My používání obyčejný zazimovač PWS, je to podle mě to samé. Ale už to používáme x let, možná vyzkoušíme ten gold.

McŠpendl
08.01.15
Techneco je super e-shop. Když člověk potřebuje poradit , může se obrátit na jejich telefonickou podporu.

Darina89dh
28.10.16
Dobrý den, příště bych doporučovala poradit se s profesionály. Nám poradili více než dobře, když jsme řešili vše kolem našeho bazénu.. "Albixon":www.albixon.cz

Ivan Heráň
14.03.17
Ahojky, ten samí jsem koupil. Teď 20. budeme bagrovat do hloubky 110cm.,pak položit od sebe pár cihel/mají na výšku 5cm.,na to karisíť/oka 10*10cm.,a zalít betonem. Celkově beton 10cm. takže na kari si dát sem tam taky cihlu a máte to celkově 10 čísel! K tomu jsem koupil pod bazen hned podložku za 1.500Kč. Další člověk mi radil dát dospodu tvrzený polistyrén!/3-5cm./.Možná by stačilo dát na ten polisterén koberec jako uměl. trávník? Tak hodně úspěchu. Ivan

Pro přidání příspěvku se přihlašte.