Diskuze

Pokojové rostliny

Co to je za kytičku?


smajlicek90 27.03.13

Prosím řekněte mi někdo co je tohle za kytičku a kam s ní:-) Dostala jsem ji loni v létě a měla dva květy od té doby co květy odpadly žádné neměla a rostou ji jenom listy, nevím jestli je to pokojovka nebo ji mám dát na zahradu. Moc děkuji za rady


Reagovat
Re: smajlicek90 | kyti5 27.03.13

Bude to lopatkovec :mavam: :mavam: :mavam: pokojovka


Reagovat
smajlicek90 28.03.13

A pokvete? ja ji mám pořád na stejném místě světla má docela dost a zalévám jednou týdně ale pořád žádný květ :roll:


Reagovat
Re: smajlicek90 | kyti5 28.03.13

Přihnojujte a pokvete


Reagovat
Dominik Mik 28.03.13

Lopatkovec na 100%. :)


Reagovat
Jizeko 10.03.14

Prosím, nevíte někdo, co je tohle za cibulovinu? jak se jmenuje? Viděla jsem ji na zahrádkách v bílé, růžové a modré barvě. Má zvonečky jako hyacint. Děkuji moc.


Reagovat
Re: Jizeko | muškatek 10.03.14

Ladoňka španělská-hyacinthoides hispanica


Reagovat
Re: muškatek | Jizeko 10.03.14

[citace] @muškatek píše: Ladoňka španělská-hyacinthoides hispanica [/citace]
děkuji moc


Reagovat
petrpolak 10.03.14

Asi ladoňka


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.