Diskuze

Nemoci rostlin

Co to je za nemoc na hrušni?


Pudloslava 23.05.10

Prosim kouknete na fotky a napiste, co si myslite, ze to je. Hrušeň je to Konference, zasazená předloni. Žádný breberky jsem na tom nenašla. Postříkala jsem to nějakým prostředkem proti hmyzu a zdá se, že na nových listech je to méně, jenže podle moudré knihy to nejvíc připomíná virózu a ta se prý později vyskytuje méně. Viróza by znamenala vykopat. raději teď, než větší strom. Dííík.  


Reagovat
Pudloslava 23.05.10

ve větším rozlišení můžete shlédnout zde http://www.konev.cz/…/23-05-2010/


Reagovat
Jura007 23.05.10

Pudli, mně hlavně spodní strana listů připomíná nájezd nějakých roztočů nebo co – na vinné révě obdobně řádí svilušky, s hruškou mě toto naštěstí nikdy nepotkalo. Osobně bych asi volil nějaký insekticid, ale kdy ho aplikovat, to fakt neporadím…


Reagovat
Pudloslava 23.05.10

diky, na zahrade tez psali roztoc, vlnovnik hrusnovy – a podle googleni obrazku je to fakt ono-takze jsem rada, ze to nejni viroza


Reagovat
julisek 18.09.10

ahoj pripomina mi to nasi hrusen ,mela jsem na ni taky takove puklinky a bylo to moc prehnojene ,tak jsem pod to dala vapno a bylo to v pohode :-? :wink:


Reagovat
Baraka1 08.05.14

Vlnovník hrušňový?


Reagovat
Re: Baraka1 | Pudlosla 12.05.14

[citace] @Baraka1 píše: Vlnovník hrušňový? [/citace] jojo, byl to on. problem jsem pred ctyrmi lety vyresila diky serveru zahrada.cz


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.