Diskuze

Trvalky

Co zasadit před panelák?


Seal 18.07.11

Dobrý den, poradíte, co před dům na sídlišti? Z jedné strany domu jsem udělala skalku, ale ráda bych rozšířila záhonek před domem. Zatím tam je pouze šlechtěný rozrazil a ještě jedna modře kvetoucí rostlina, tak bych uvítala jinou barvu květů. Důležité je, že záhon je v místě, kde se v zimě odhazuje sníh, tak hledám květiny, které se ostříhají až do vytracena a na jaře zas vyraší, nebo takové, kterým by to nevadilo. Slunce tam svítí v létě od cca půl druhé odpoledne až do západu. Díky za vaše tipy! :wink:


Reagovat
60 20.09.11

KDYŽ SE TAM HRABE V ZIMĚ SNÍH,TAK NĚJAKÉ LETNIČKY,NE?aNEBO KANY,JIŘINY DURMANY,TY SE V ZIMĚ DÁVAJÍ DO SKLEPA :think:


Reagovat
buliznik 20.09.11

souhlasím :lol:


Reagovat
Seal 21.09.11

Díky :-) Já myslela trvalky přímo do země, záhon je podél chodníku ke vstupu do domu, proto řeším ten sníh. Je jasné, že se bude odhazovat přímo na kytky, proto hledám něco, co se pod tím nepoláme, ideálně, když se na podzim úplně ztratí a na jaře vypučí znova. Každý rok sadit nové určitě nechci :-) A zároveň něco, co nevyžaduje přílišnou péči. Durman raději ne, v okolí žije hodně dětí, sama mám dvě malé. Zatím jsem tam nacpala nějaké cibuloviny(nar­cisy,tulipány, okrasný česnek), ale chtěla bych i něco, co kvete v pozdějším létě a na podzim.


Reagovat
60 21.09.11

Já jsem dávala k paneláku bohyšku,kosat­ce,lilie žluté i růže,ty se na podzim ostříhaj a zimu přežijí,taky jsme dávali pivoně,okrasné keře,všechno možné a taky skalničky,ty tam vždycky zůstanou,zkuste to :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Seal 21.09.11

Děkuju! Něco z toho tam nasadím – snad to nikdo neorve :roll: Co jsem zatím vysadila, nechali na pokoji :-)


Reagovat
60 21.09.11

Ale ty skalničky má tady pani a jsou v létě strašně hezké a celej ten pruh má zarostlej,vypadá to úžasně,když tam je tolik barev,tak ať se vám daří :potlesk: :potlesk:


Reagovat
Seal 21.09.11

Maličkou skalku jsem založila letos z druhé strany domu, jsem zvědavá, jak bude vypadat příští sezonu. Snad bude taky hezky barevná, líbilo by se mi, aby na ní pořád něco kvetlo, ale teprve sbírám zkušenosti :wink:


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500