Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Copak mi to na zahradě roste?


danka65 14.08.15

Tak tahle kytka mi vyrostla a já nevím, co je zač. Je vysoká skoro metr, má tlusté stonky a když na ni svítí sluníčko, květy jsou zavřené. Ví někdo, co to je? Nevím, co s ní až odkvete, jestli vyrýt a schovat, nebo nechat v záhonu na další rok. Díky všem


Reagovat
Re: danka65 | danka65 15.08.15

Vám všem. Tak teď už budu vědět.


Reagovat
mičurin 14.08.15

NOCENKA


Reagovat
pucek 15.08.15

Já jen doplním, má hlízu, která se na zimu dává do chladu a sucha.


Reagovat
pucek 23.06.16

Když nefunguje fotodeník, tady snad fotky vidět jsou. Tak jen pár kytiček z mojí zahrádky. Napište, jestli se fotky objevily :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.