Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Čtyřkolka na zahradu


Anonymni 24.01.23

Dobrý den, dokázali byste doporučit nějaký samohyb na zahradu, se kterým bych něco převezl a celkově se s tím pohyboval přes zahradu? Máme poměrně velkou a už mě nebaví chodit. Ale hlavně by to bylo něco s valníkem. Hodně mě lákají pracovní čtyřkolky, ale asi nedokážu říct, podle čeho vybírat. Tak bych rád poprosil o radu. Děkuji.


Reagovat
Anonymni 11.09.23

Jako taky bych něco podobného potřeboval, tak se tady tak trochu zaháčkuji. Zrovna o víkendu mi vypadla jedna hliníková výplň plotu na zahradě a tak jsem si říkal, že bych si to nářadí raději naložil na nějaké přibližovadlo, abych nemusel chodit přes celou zahradu. Přeci jenom už mám nějaký věk a nikdy jsem nebyl žádný turista. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.