Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Čtyřkolka na zahradu


Anonymni 24.01.23

Dobrý den, dokázali byste doporučit nějaký samohyb na zahradu, se kterým bych něco převezl a celkově se s tím pohyboval přes zahradu? Máme poměrně velkou a už mě nebaví chodit. Ale hlavně by to bylo něco s valníkem. Hodně mě lákají pracovní čtyřkolky, ale asi nedokážu říct, podle čeho vybírat. Tak bych rád poprosil o radu. Děkuji.


Reagovat
Anonymni 11.09.23

Jako taky bych něco podobného potřeboval, tak se tady tak trochu zaháčkuji. Zrovna o víkendu mi vypadla jedna hliníková výplň plotu na zahradě a tak jsem si říkal, že bych si to nářadí raději naložil na nějaké přibližovadlo, abych nemusel chodit přes celou zahradu. Přeci jenom už mám nějaký věk a nikdy jsem nebyl žádný turista. :)


Reagovat
Anonymni 27.10.23

Osobně bych asi nekupoval nic nového, když mi přijde, že vy sám nevíte, zda to potřebujete. Zkusil bych nějaký zahradní bazar a koupil nějakou ojetinu. Ono se vám to podle mě i vyplatí více. :) No, ale jako samozřejmě to ve finále vždycky záleží na vás. Já vám to platit nebudu. :)


Reagovat
Anonymni 17.11.23

Já si myslím, že se vám taková čtyřkolka bude určitě hodit. Je to docela šikovný dělník. Alespoň u nás. Třeba teď při zateplování fasád jsme s ní naváželi materiál a lepidla z garáže až ke stavbě a vlastně jsme to pořádně nemuseli vzít do ruky. V tom teda já osobně vidím její největší výhodu a silnou stránku.


Reagovat
samkumar10090 23.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 06.04.24

This was a well-written and educational blog post. The information and analysis offered were astounding and perceptive. LOLbeans io – Fun Game Play!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.