Diskuze

Volné diskuse

Dárek zahrádkáři


Anonymni 25.11.20

Zdravím, Přemýšlím o dárcích. Už je nejvyšší čas. Nějaký hrníček s tématikou? Nebo mě napadl kryt na telefon, aby byl odolný, když si ho bere pořád na zahrádku. Našla jsem pěkné tady – https://www.revocase.cz/ . Nebo poradíte?


Reagovat
Anonymni 11.01.21

Ahoj, já jsem se rozhodla, že tomu našemu zahrádkáři doma darujeme novou peněženku z této stránky – https://www.penezenky-ahal.cz/…e-penezenky/ kde mají veliké množství jak dámských peněženek, tak je tam i veliký výběr různých jiných, takže se tam dají najít i nějaké ty peněženký pánské :-) Opravdu, jen se mrkněte a určitě uděláte radost nejen zahrádkáři :-)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.