Diskuze

Volné diskuse

Dárek zahrádkáři


Anonymni 25.11.20

Zdravím, Přemýšlím o dárcích. Už je nejvyšší čas. Nějaký hrníček s tématikou? Nebo mě napadl kryt na telefon, aby byl odolný, když si ho bere pořád na zahrádku. Našla jsem pěkné tady – https://www.revocase.cz/ . Nebo poradíte?


Reagovat
Anonymni 11.01.21

Ahoj, já jsem se rozhodla, že tomu našemu zahrádkáři doma darujeme novou peněženku z této stránky – https://www.penezenky-ahal.cz/…e-penezenky/ kde mají veliké množství jak dámských peněženek, tak je tam i veliký výběr různých jiných, takže se tam dají najít i nějaké ty peněženký pánské :-) Opravdu, jen se mrkněte a určitě uděláte radost nejen zahrádkáři :-)


Reagovat
Anonymni 13.02.21

My máme doma takového vášnivého zahrádkáře a je to vlastně i takový cestovatel… Tak jsme mu dali k narozeninám takový poukaz na „nic nedělání“ ve kterém bylo i starání se o květiny a všechno okolo toho :-) Dost jsme se i inspirovali na těchto stránkách – https://www.cklub.cz/cestopisy a naplánovali jsme mu i to, kam by se mohl podívat a mohl se nechat inspirovat :-) Podle mne hezký dárek.


Reagovat
Anonymni 16.02.21

My jsme vůbec nevěděli, co tomu našemu zahrádkáři pořídit a tak jsme šli prostě do takové té klasiky… Pořídili jsme mu imitaci parfému jeho oblíbené značky Kenzo a tím jsme to vyřešili docela dost dobře a hlavně levně :-) Kdyby náhodou někdo chtěl vědět odkud, tak jsme to pořizovali z této stránky zde – https://www.esensino.cz/imitace-kenzo/


Reagovat
Anonymni 16.02.21

Můj muž je vášnivý zahrádkář, ale nenávidí, když mu kupuji něco na zahrádku. Tvrdí, že tomu nerozumím a že si tyhle věci musí shánět sám. K našemu výročí jsem například koupila mému muži ubytování pro dva v tomto krásném Treehousu: http://www.treehousejested.cz. Byli jsem tam na 3 noci, takže 4 dny a strašně jsme si to užili.


Reagovat
Anonymni 17.03.21

Já dávám dárek, který se hodí pro zahrádkáře, ale i pro kohokoliv jiného, kdo ho potřebuje. Mému manželovi jsem totiž k posledním narozeninám koupila krásné brýle, z této webové stránky: https://www.hotovebryle.cz/. Miluje zahrádkaření, ale v práci celé dny sedí u počítače, takže jsem vybrala takové ty s modrým sklem. Byl nadšený.


Reagovat
Anonymni 25.03.21

Zdravím, já jsem jako poslední dárek svému muži, který je zarytý zahrádkář, kupovala obal na mobil. Protože na zahradu už má snad všechno, co potřebuje a stejně si vybavení nejraději kupuje sám. Ten obal jsem sehnala tady, na této webové stránce: https://www.finecase.cz/…y-na-iphone/. Sehnala jsem obal hnědé barvy, z pravé hovězí kůže a je naprosto perfektní.


Reagovat
Anonymni 15.04.21

No, my máme takového docela dost všestranného zahrádkáře doma a jediné, co mu hodně dáváme, tak jsou třeba starožitné dárky, protože to je něco, co se mu líbí opravdu hodně… Hodně nakupujeme pak i na této stránce zde – https://www.antikart.cz , kde se dají najít opravdu zajímavé kousky :)


Reagovat
Anonymni 18.06.21

Jak si to tady pročítám, tak vidím, že můj manžel, tedy také vášnivý zahrádkář by žádný z uvedených dárků neocenil… Já už se třeba neopovažuji kupovat mu něco na zahradu, to si prý radši vybírá sám. Teď se například snaží odvyknout kouřit a přeje si nějakou elektronickou cigaretu. Zatím jsem pro něj vyhlédla tyhle: https://entuzio.cz/vaporizery/.


Reagovat
Anonymni 21.06.21

Já jako zahrádkářka a zahradnice dostávám pravidelně věci na zahradu. :) Teď jsem dostala skvělý set na vaření v přírodě od https://www.naturehikecz.cz/ … :) Ráda vařím venku na ohni, kotlíkové guláše a tak, takže tohle je pro mě ideální. Dokonce jsem si doma ze šamotových cihel postavila vlastní topeniště vlastníma rukama! :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 24.07.21

Také rád vařím guláš. Nejradši asi buřtguláš. Je můj oblíbený a je až primitivně lehký a celkem i levný na suroviny. Taky mi strašně připomíná buřtguláš od babičky, která mi moc chybí. Vždy mi vařila buřtguláš, když jsem za ní jako malý kluk přijel na týden na prázdniny.


Reagovat
Anonymni 26.06.21

Ahoj, já například své mamince koupím k narozeninám nějaký pěkný kuchyňský set, z tohoto super webu: https://www.greenmat.cz/…59_146_2.htm. Moc ráda vaří a navíc miluje přírodu a ráda využívá různé přírodní materiály. U těch totiž přesně ví, co bylo využito, na jeho výrobu. Takže věřím, že ji tento dárek potěší a bude ho pořádně využívat!


Reagovat
Anonymni 13.07.21

Ahoj, můj otec je vášnivý zahrádkář a milovník přírody. Nedávno měl narozeniny a už dlouho dopředu nás upozorňoval, že nic nechce. Tak jsem mu koupila alespoň nějaké maličkosti. Například nové krásné kalhoty z tohoto eshop second handu: https://www.onlinesekac.cz/…d-panske/c-3?…, který funguje i jako tržiště s oblečením, takže se tam dá oblečení i prodat. Mají super výběr a skvělé ceny!


Reagovat
Anonymni 14.07.21

No, nevím jak vy, ale my jsme se rozhodli našemu zahrádkáři, který má nemálo vzácné rostlinky jak na zahradě, tak i ve skleníku, darovat zabezpečení od firmy – https://www.jablotron.cloud , protože je to jedna z těch firem, kterým věříme… Máme od nich zabezpečení jak v práci, tak je to vidět skoro všude a to si myslím, že je hodně klíčové… Když je vidět to užití i v terénu :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 29.03.22

Díky mockrát za tip. Už několikrát jsem slyšel, že zabezpečení od Jablotronu je prý jedno z těch nejlepších. Taky teď hodně přemýšlím nad zabezpečením domu. Hlavně od té doby, co jsem své úspory uložil do drahých kovů, které mám schované doma. Největší podíl má investiční platina, do které jsem investoval značnou část svých úpsor. Nerad bych o to rukou zlodějů přišel.


Reagovat
Anonymni 20.07.21

Klidně bych se nebál jít úplně jinou cestou. Přeci nebudete dávat zahrádkáři pracovní dárek? Navíc jak to tak znám, tak oni už stejně všechno mají. Já osobně bych ho nebo ji překvapila nějakým šperkem. Buď náramek nebo řetízek. Podle toho, co nosí. Zlatnictví Teplice by vám s tím mohlo poradit, jestli jste někde z okolí. Já jsem kupovala šperky tam. ;-)


Reagovat
Anonymni 11.08.21

Jo, i my už jsme nedávno byli na dovolené a je to tedy naprostá paráda… Ono je občas moc fajn si někam tak vyjet a prostě oddychnout… Také jsme najeli na docela dost zajímavý systém a to takový, že si bereme kávové kapsle na dovolenou s sebou z této stránky zde – https://www.penepex.cz/…psle/tchibo/ a většinou nám to sedne i na nějaké ty kávovary, které mají ty ubytování.


Reagovat
Anonymni 26.08.21

Ahoj, já naposledy kupovala manželovi, mému vášnivému zahrádkáři, krásný obal na mobil z této webové stránky: https://www.finecase.cz/. Sehnala jsem na jeho iPhone 12 krásný kožený obal v tmavě hnědé barvě. Ve stejné, jako má svou pracovní brašnu do kanceláře. Byl naprosto nadšený, asi si tam také nějaký koupím, až budu potřebovat nový.


Reagovat
Anonymni 27.08.21

Zdravím, a co třeba nové montérky na zahradu nebo nové pracovní boty. Je to sice takový dárek co neurazí ani nenadchne, ale vždy to má velké využití. Já to takhle dělám pravidelně s dárky pro babičku a dědu. Ty jsou věčně někde na zahrádce nebo opravují chatu a tak jim vždy vyberu něco na stránce https://www.uvex-safety.cz/cs/ aby se jim lépe pracovalo. Radost mají vždy.


Reagovat
Anonymni 12.09.21

Ahoj, já nedávno kupovala dárek k narozeninám mé dceři. Sice to není tak vášnivá zahrádkářka, ale ráda se s vámi podělím o to, co jsem jí nadělila :D! Je jí 14 a už několik let jezdí na koni. Pár měsíců zpět z jejího koně upadla, nebylo to nic vážného, měla jen odřená kolena. Odnesla to ale její jezdecká helma a tak jsem se rozhodla, že seženu nějaké nové a pěkné jezdecké helmy na koně. Nakonec jsem koupila rovnou dvě z této webové stránky: https://equestrians.cz/…tni-vybaveni. Byla naprosto nadšená!


Reagovat
Anonymni 23.09.21

Ahoj, já nedávno kupovala narozeninový dárek mému tatínkovi. Už je mu přes 80 let a tak jsem se rozhodla mu zabalit balíček, do kterého jsem dala různé vitamíny a doplňky stravy. Všechny jsem nakoupila tady: https://www.dostupnalekarna.cz/. Bohužel nesmí alkohol, ani sladké, takže jsem mu k tomu nemohla přihodit ani lahev vína, nebo čokoládu.


Reagovat
Anonymni 29.09.21

To já jsem mému dědečkovi kupovala prostě klasicky alkohol z https://www.testy-produktu.cz/…alkohol-012/. Nevěděla jsem totiž, co přesně na zahradě potřebuje. Jediné co vím, tak je to, že si čas od času otevře nějakou lepší lahvičku alkoholu a jde se svým sousedem někam za trať popíjet.


Reagovat
Anonymni 16.10.21

Ahoj, můj manžel je zahrádkář, ale já už nevím, co mu na zahradu kupovat, zaprvé všechno má a co nemá, chce si vybrat sám a za druhé á tomu vůbec nerozumím a nevím, co je dobré a co nekvalitní. Takže jsem poslední narozeniny sáhla po něčem jiném a koupila mu krásné sluneční brýle odsud: https://www.hotovebryle.cz/. Byl moc spokojený!


Reagovat
Anonymni 21.10.21

Tohle je hodně složité, to je fakt. Ono dárek zahrádkáři… Zahrádkáři to, co potřebují, si většinou koupí. :) Já třeba manželce dával zateplené legíny, aby jí nebyla v zimě na zahrádce zima. Nebo respektive teď na podzim. :) Ale je to hodně individuální. Myslím, že tady máte spoustu hodně kvalitních tipů. :)


Reagovat
Anonymni 25.10.21

Já bych darovala něco praktického co překvapí a potěší zároveň. Třeba takovou vodíkovou láhev, kterou nikdo nezná a ani neví jaké má účinky. Více se dá přečíst zde https://www.vodikove-lahve.cz/…oderni-doby/ . Tuto láhev jsem už několikrát dala jako dárek a měla velký úspěch. Navíc je to plus pro zdraví, takže skvělý dárek. Je vhodná i na cesty, takže si myslím, že zahradkář při pauze se rád napije.


Reagovat
Anonymni 27.10.21

Ahoj, já teď mému muži k narozeninám kupovala nějaké nové vybavení na zahradu, včetně nové sekačky. Sehnala jsem všechno za super cenu, protože jsem sehnala slevový kupón přes tento slevový portál: https://slevovykupon.net/. Ten mi doporučila kamarádka, prý nakupuje tak, že před každým nákupem zkontroluje, jaké jsou zrovna platné slevy a ušetřila tak už hodně peněz.


Reagovat
Anonymni 31.10.21

Můj děda je zahradník a velký kutil. Jako dárek vždy dostává nějaké nářadí a vychytávky na zahrádku. Já mu letos chtěla dát něco jiného, nějakou maličkost, kterou si někde buď vystaví nebo nevyužije při práci. Aby ho potěšila. Našla jsem super článek zde https://www.udelejsiplacku.cz/…esta-placek/ ohledně výroby placek a ještě ten den nechala na tom webu nějaké placky vyrobit. Jako motiv jsem zvolila kytičky a zahradní tématiku. Byla to trefa do černého. Byl velmi nadšený.


Reagovat
Anonymni 09.11.21

Já vám nevím. Opravdu chcete dávat někomu dárek, který bude mít jakoby do práce? Samozřejmě rozumím tomu, že je to zahrádkář nadšenec, ale i tak si myslím, že je vhodnější dát třeba dárkový poukaz do divadla nebo prostě na něco, co si běžně nedopřeje. :) Ale to je samozřejmě každého věc. :) Já právě dávám lidem spíše takové dárky, díky kterým vystoupí třeba i trochu ze své komfortní zóny. :)


Reagovat
Anonymni 27.11.21

Dobrý den, já letos kupovala dárek mému příteli, který je velkým a vášnivým zahrádkářem. Nic na zahradu ale letos nechtěl, přál si nové pneumatiky na léto do auta. Sehnala jsem je na tomto super e- shopu: https://www.pneuok.cz/. Mají super výběr a hlavně dobré ceny. Takže tam určitě ještě někdy nakoupím! :-)


Reagovat
Anonymni 16.12.21

Dle mého dokonalý dárek pro zahradníka je nějaké nářadíčko. toho přece není nikdy dost. Znám spoustu zahrádkářů, kteří na jeden záhonek použijí klidně 4 různé hrábě po sobě. Naprosto to nechápu, ale co, je to jejich hobby. Pokud máte taky takového vášnivého zahradního kutila mezi svými přáteli, zkuste mrknout na https://www.livli.sk/…naradie-470/ :-)


Reagovat
Anonymni 21.12.21

No, můj táta je vášnivý zahrádkář a právě pár týdnů zpět jsem si říkal, že bych mu mohl k Vánocům koupit nějaké vybavení na jeho zahradu. Přijde mi ale, že všechno nářadí a takové věci už má, takže to by bylo asi zbytečné. Pak mě ale napadlo mu koupit třeba nějaké nové oblečení na zahradu, tak jsem se začal dívat různě po internetu a narazil jsem na parádní holínky. Vím, že jedny sice má, ale už jsou dost staré, takže si myslím, že nové určitě ocení.


Reagovat
Anonymni 20.01.22

No, zahrádkář nejsem, takže v tom úplně tak moc neporadím, ale mě se třeba extrémně zaručila malá peněženka z https://www.penezenky-ahal.cz/…ezenky-male/. Dával jsem jí za dárek už mnohokrát a zatím bych řekl, že byl každý celkem spokojený. Je ale nutný najít nějakou, která se dá využít i na jiné věci než na nošení peněz. Prostě něco multifunkční.


Reagovat
Anonymni 31.01.22

Nemáte někdo prosím představu o tom, kolik by mě asi tak mohla stát veškerá světelná technika? Já jsem se totiž dívala, že bych něco nového koupila synovi do kapely. On hraje hrozně hrát na kytaru, ale říká, že by potřebovali v kapele nová světla aby byli na koncertech vidět. Hodně mu na tom záleží.


Reagovat
Anonymni 30.03.22

Můj manžel je ve věku, kdy už na svět nevidí tak dobře jako tomu bylo dříve. Proto jsem mu (zahrádkáři) jako dáreček darovala kontaktní čočky. Měl z toho velkou radost. Říkal, že ty brýle které používá by chtěl už odložit. V jeho věku se ale už bohužel nedoporučuje operace očí :(


Reagovat
Anonymni 31.03.22

A co by takový zahrádkář řekla na designové krby? Já si myslím že by byl nadšen. Tak krásné prvky nemá jen tak někdo v panelovém domě. Já vím o čem mluvím, bydlela jsem na sídlišti přes 21 let. A to už je nějaká doba, to zase jo. Je to náročný život v bytě.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.