Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Dekorace na zahradu


Anonymni 25.10.22

Zdravím všechny zahradníky, jak se máte? Já doufám, že dobře. Letos na zimu jsem si dala za cíl takový projekt a to udělat ze zahrady nejen praktické místo, ale zároveň také místo na relax. Tak sháním inspiraci. Zatím jsem akorát našla tahle luxusní závěsná svítidla na lanku, ale jinak tak trochu tápu. Nemáte tedy někdo nějaké tipy na zahradní dekorace, které se hodí na každodenní využití? Díky :)


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 02.11.22

Dobrý den, máme se dobře. Nebo jako dá se to prostě. Mrkněte třeba na tenhle https://www.shoptio.cz/, protože tam mají fakt leccos. My jsme tam kupovali věci na zahradu, do domácnosti ale taky tam objednávám drogerii. Funguje to vlastně jako takové online tržiště, protože to sdružuje a listuje různé e-shopy, takže tam fakt najdete leccos. ;-)


Reagovat
Anonymni 14.11.22

Já mám vždycky jednou za čas takovou nákupní horečku a záleží na náladě – buď nakupuji oblečení pro sebe a děti nebo právě dekorace či nářadí na zahrádku :-) Nemám v zásobě žádné oblíbené e-shopy, spíše se orientuji podle webových stránek http://kuponozdroj.cz/ , kde si najdu nejvýhodnější slevový kupon v dané kategorii a pak si prohlížím katalog zboží ;-)


Reagovat
Anonymni 25.11.22

Já jsem si letošní sezónu velice užila, jelikož se mi podařilo ve skleníku vypěstovat velkou úrodu rajčat, okurek i paprik. Stále jsem přemýšlela, co mi ještě chybí na mé zahradě a přišla jsem na to. Potřebovala jsem někde sehnat firmu, která vyrábí dřevěné domky na zahradu. Naštěstí mi poradil kamarád jednu firmu, která mi postavila dřevěný domek na moji zahradu.


Reagovat
Anonymni 01.12.22

Noo, co se dekorací týče, tak já mám velice dobrou zkušenost třeba s obchodem 4home. Tam mají podle mě super věci jak do domácnosti, tak na zahradu. Zkuste mrknout. No a pokud se tam rozhodnete něco objednat, tak bych možná prvně zkusil mrknout i na https://slevovykupon.net/ jestli tam zrovna pro tento obchod nenabízí nějakou slevu.


Reagovat
Anonymni 29.12.22

Podle mě si každý správný milovník zahrady nejdříve vybuduje místo na relaxaci. Proto jsem si nejdříve nechala zrekonstruovat terasu, na kterou jsem si pořídila na jednom e-shopu v sekci zahradní sestavy nový nábytek. Ještě sháním nějaké pěkné solární osvětlení na terasu a celou zahradu, abych jí měla celou hezky osvětlenou.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.