Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dětské dřevěné pískoviště


mamulinka
27.03.07
Ahojík holky, poradíte jaké koupit pískoviště??
www.mimibazar.cz libi se me to docela toto, ale myslím že je hodne malicke.

Díky za rady

Leea
27.03.07
Ahoj, zdá se mi za tu cenu předražené. Nejlepší je pískoviště vyrobit. Stlučeš desky na trávu dáš takové ty černé pásy a ve stavebninách koupíš písek a je to. Nic na tom není a je to nejlepší řešení. Jedno jsme dělali a vyšlo i s pískem na asi 800kč (rozměr 140x140x30). Pás jsme měli. Už tady loni byla diskuse o tom jak udělat pískoviště, tak pohledej...

Leea
27.03.07
jo a ještě : pískoviště je snad nejlepší hračka na světě, dá se u něj pít kafe a taky si pohraješ, tak směle do toho trocha práce se určitě vyplatí :wink: .

Anonymni
27.03.07
Ahoj,

my ho máme od lońska a zase tak malé není. Spíš je problém, že musí stát na rovném podkladu - u nás stojí na trávě a tak nedrží pohromadě, ale různě křívě, takže se na to nedá pořádně natáhnout krycí plachta. Ale až budeme mít terasu, tak to bude bez problémů. Pro dvě děti to určitě dostačuje.

Lasička

Anonymni
10.07.07
dávejte si pozor na toto pískoviště, je to naprostý aušus. www.michalkraus.cz

Sati
10.07.07
My pískoviště květinku máme asi dva měsíce. V pohodě si v něm vyhrají obě naše děti. Máme ho na trávě - asi relativně rovné, takže se nerozkládá. Mě oslovilo i to, že se dá přes zimu písek vybrat, pískoviště umýt a použít doma, třeba s balónky. Přikrývám nepromokavou plachtou, v rozích přiloženou kameny :wink:. Koupili jsme ho v TESCU. Až mi půjde album, hodím foto. S.

Sati
10.07.07
Tady slíbené foto - dcera 2 roky a syn 11 let. S.

[* rodina.cz *]

iris66
06.07.11
vnučka bude mít dva roky,také uvažuji o koupi plastového pískoviště ve tvaru mušle,líbí se mi,že když nebude vyhovovat jako pískoviště,může se využít jako bazének a to hlavní,že se dá přiklopit výkem,jen ještě nevím,kde mám koupit,ten jemný píseček,poradí mi někdo?děkuji

60
06.07.11
Jéé,to se mi taky líbí,já tady budu mít vnuka příští týden,jsou mu 3 roky

iris66
06.07.11
vidím,že vnouček má také všechno na co si vzpomene,jak je vidno,máme docela stejné zájmy

Pro přidání příspěvku se přihlašte.